Bracia Slater. Bronagh – już wkrótce w sprzedaży!

Bracia Slater. Bronagh - kup na TaniaKsiazka.plBracia Slater. Bronagh to już kolejny tom słynnej serii autorstwa L.A. Casey, która skradła serca Czytelniczek na całym świecie. Powieść na polskim rynku pojawi się 22 września 2017 roku i gwarantujemy, że zapewni Wam mnóstwo elektryzujących emocji. Warto tutaj wspomnieć, że pisarka bardzo długo i zawzięcie walczyła o wydanie własnych książek. I kiedy w końcu się jej to udało, szturmem podbiła rynek literacki. Została okrzyknięta bestsellerową pisarką New York Timesa oraz USA Today, choć debiutowała zaledwie w wieku dziewiętnastu lat. Koniecznie sprawdźcie, o czym opowiada, kolejna już część Braci Slater, która wyszła spod jej pióra.

Bracia Slater. Bronagh – jeśli coś kochasz, zatrzymaj to

Bronagh Murphy nigdy nie miała lekkiego życia. Los nie oszczędzał jej przykrości i tragicznych zdarzeń. Gdyby zastanowić się nad tym głębiej, to mogłoby się wydawać, że wyczerpała ona limit cierpienia na jedną osobę. Jednak czy taki limit w ogóle istnieje? W ciągu ostatnich lat znów doświadczyła wielu wrażeń i emocji. Kiedy więc zbliżają się jej dwudzieste pierwsze urodziny, dziewczyna marzy tylko o jednym. Chce spędzić te chwile w gronie najbliższych jej osób – z rodziną. Nie potrzebuje szaleństw, tylko spokoju i ciszy.

Problem w tym, że jej ukochany Dominic Slater nie zna w ogóle pojęcia „na spokojnie”. A ponieważ jest nieobliczalny, nie zamierza w ogóle sprawdzać, co to oznacza relaks i cisza. Mężczyzna wymyśla więc plan doskonały. Doskonały w swoim przekonaniu, jednocześnie ekscytujący i romantyczny. Wierzy, że zaplanowana akcja spodoba się dziewczynie. Nie przewidział tylko jednego. Mianowicie faktu, że jego wersja słowa „ekscytujący” bardzo różni się od tej, którą zna i toleruje Bronagh.

Już wkrótce sprawy przyjmą niekorzystny obrót. Dominic po raz kolejny będzie zmuszony zawalczyć o serce dziewczyny. A Bronagh w tym czasie podejmie najważniejszą decyzję w życiu. Trwać przy boku ukochanego mężczyzny, którego pragnie większa część kobiet, czy odejść i nigdy nie oglądać się za siebie?

Książkę pt. Bracia Slater. Bronagh znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także