Boska bez włoska – niezwykły poradnik

Boska bez włoskaBoska bez włoska autorstwa Andrei Hutton w sprzedaży ukaże się 7 października bieżącego roku. Ty lub ktoś z twoich bliskich zmaga się z nowotworem piersi? W takim razie ta książka jest idealną propozycją właśnie dla ciebie.

Boska bez włoska jak światełko w tunelu

Na polskim rynku wydawniczym niewiele jest książek traktujących o raku piersi. Dlatego też dzieło Andrei Hutton świetnie sprawdza się w roli poradnika. Zwłaszcza, że liczba osób, u których wykryto ten rodzaj nowotworu ciągle rośnie. Osoby dotknięte chorobą znajdą tu praktyczne porady i wskazówki okraszone humorem. Dzięki takiemu wsparciu kobiecie dużo łatwiej będzie przejść ten trudny okres w życiu. Ponieważ autorka osobiście zmagała się z tą samą chorobą, doskonale wie, czego w takich chwilach potrzebuje kobieta.

Doktor Mukul Gupta, specjalista onkolog-hematolog z Klinika Sansum tak komentuje ową książkę: Ta książka powinna się znaleźć w poczekalni każdego onkologa w kraju. Natomiast jego kolega po fachu, doktor Erin Ellis ze Swedish Cancer Institute, dodaje: Odważny, praktyczny, okraszony specyficznym humorem poradnik, który działa niczym światełko w tunelu.

Kiedy choroba atakuje znienacka, często trudno jest się z nią pogodzić. Jeszcze trudniej przychodzi kobiecie zaakceptowanie zmian, które zachodzą w jej ciele. Również dla bliskich jest to niełatwe doświadczenie. Dlatego też Boska bez włoska to optymistyczna propozycja, która pomoże pogodzić się z zaistniałą sytuacją. Autorka udowadnia, że nowotwór piersi to nie wyrok.

Przypominamy, że książka Boska bez włoska w sprzedaży pojawi się 7 października tego roku, nakładem Wydawnictwa Kobiecego. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także