Bony podarunkowe TaniaKsiazka.pl – prezent na ostatnią chwilę

Uwaga! Ogłaszam, że zostały już tylko dwa tygodnie do Bożego Narodzenia! Ta wiadomość zapewne wielu ludzi wprawi w radosny humor, bo przecież Święta to najpiękniejszy i najbardziej magiczny czas w roku. I to się zgadza… ale przyznaj, że informacja ta może również zmrozić krew w żyłach. Zwłaszcza gdy nie ma się jeszcze wszystkich prezentów. Jeśli jesteś w tej sytuacji i dodatkowo nie masz zbyt dużo czasu na szukanie odpowiednich rzeczy, skorzystaj z najlepszego pomysłu na ostatnią chwilę. Wybierz Bony Podarunkowe TaniaKsiazka.pl !

Bony podarunkowe TaniaKsiazka.pl Sprawdź >>

Bony podarunkowe TaniaKsiazka.pl

Bony podarunkowe TaniaKsiazka.pl to znakomity pomysł na prezent pod choinkę dla każdego mola książkowego i nie tylko! Przede wszystkim masz pewność, że zdążysz spełnić rolę Świętego Mikołaja, gdy na niebie zabłyśnie Pierwsza Gwiazdka. Po drugie bony to zawsze trafiony prezent, ponieważ obdarowany może za nie kupić sobie taką książkę, o jakiej marzy. Odpada zatem ryzyko, że kupisz bliskiej osobie lekturę lub grę, którą już ma lub nie w jej guście, i że Twój podarek nie wyląduje na dnie szafy, ale że już w formie ciekawego tomu zajmie honorowe miejsce w biblioteczce.

Bony Podarunkowe TaniaKsiazka.pl można wykorzystać w naszym sklepie, a że asortyment mamy niezwykle bogaty, można tu spełnić wszystkie czytelnicze zachcianki. Same bony mają formę kart z unikalnym kodem i są dostępne w naszym sklepie na tej stronie. Wystarczy, że złożysz zamówienie, a otrzymasz je przy pomocy wybranego przez Ciebie sposobu dostawy. Obdarowana osoba, składając z kolei swoje zamówienie, będzie już tylko musiała wybrać opcję „Zapłać bonem podarunkowym” i w specjalnym polu bonu wpisać kod z karty.

Do wyboru masz bony o wartości: 30 zł, 50 zł, 100 zł, 200 zł i 500 zł.

E-bon na za pięć dwunasta

Pamiętaj, że gdy z czasem zrobi się już naprawdę krucho i będziesz się obawiać, że przesyłka nie dotrze, zawsze możesz skorzystać z opcji Bonu elektronicznego. Kupując go otrzymasz kod, który po opłaceniu zamówienia znajdziesz w mailu lub w zakładce Moje Bony Podarunkowe. Obie formy bonów dostępne są W TYM MIEJSCU.

Udanych zakupów, Święty Mikołaju!  😉 

Bony Podarunkowe TaniaKsiazka.pl Sprawdź >>

Czytaj także:

Przeczytaj także