Bóg w wielkim mieście – Katarzyna Olubińska

Bóg w wielkim mieście to książka polskiej dziennikarki Katarzyny Olubińskiej. Jest to ciekawa pozycja, w której autorka postanawia podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat Boga. Ale nie tylko. Są to również zapiski doświadczeń ludzi, którzy mieli okazję spotkać się z Bogiem i doświadczyć jego łaski. Przekonajcie się sami, jak takie doświadczenia są w stanie zmienić życie na lepsze.

Bóg w wielkim mieście – kilka słów

Zastanawialiście się kiedyś, kogo można spotkać w wielkim mieście? Zazwyczaj nasza uwaga skierowana jest na wielkie, sławne nazwiska. Gwiazdy kina, telewizji, sceny muzycznej czy politycy – to właśnie tych osób najczęściej wyszukujemy w tłumie. Czy jest szansa, by odnaleźć tam coś więcej? Jak pokazuje autorka książki, taka możliwość istnieje.

Katarzyna Olubińska to jedna z wielu młodych osób, która do Warszawy przybyła za swoimi marzeniami. Tutaj konsekwentnie realizowała plan na życie, pracowała po kilkanaście godzin dziennie i była perfekcyjna w każdym calu. Doświadczała bogatego życia wielkiego miasta. Z czasem zauważyła jednak, że to nie daje jej pełni szczęścia.

Przyszedł w końcu czas, że wycieńczona pustką swojego życia zawołała „Ratuj”. A On zareagował od razu. Jakby od zawsze czekał na ten jedyny krzyk, by przyjść w łagodnym powiewie.

W najnowszej książce autorka opowiada o spotkaniu z Bogiem, o drodze jaką przebyła, by go spotkać. To również historia tego, jak celebrować życie i dostrzegać piękno małych gestów. Ponadto czytelnicy będą mieli okazję poznać szczere i poruszające rozmowy z gwiazdami wielkiego formatu. Rozmowy o sprawach, wobec których wszyscy jesteśmy równi – miłości, przyjaźni, strachu, cierpieniu, śmierci rodzinie, karierze czy marzeniach i szczęściu.

Książkę Bóg w wielkim mieście znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także