Blisko mnie – głośny debiut także w Polsce!

Blisko mnie - kup na TaniaKsiazka.plBlisko mnie to książka, za której stworzenie odpowiada Amanda Reynolds. Debiutancka powieść autorki podbiła serca czytelniczek na zagranicznych rynkach w błyskawicznym tempie. Już niebawem również odbiorczynie w naszym kraju będą miały okazję przekonać się o jej fenomenie. A ponieważ za oknem pogoda coraz bardziej daje znać, że to już jesienny czas, warto wyposażyć domową biblioteczkę w nowe, ciekawe tytuły. Blisko mnie będzie dostępna już od 17 października 2018 roku i przypadnie do gustu wszystkim wielbicielkom thrillerów psychologicznych i dramatów. Warto tutaj także wspomnieć, że Amanda Reynolds jest również mentorką debiutujących autorów. Kto wie, może pod jej czujnym okiem światło dzienne ujrzą kolejne, intrygujące powieści, jak jej historia.

Blisko mnie – kiedy trudno odnaleźć przyczynę strachu przed własnym mężem

Główną bohaterką powieści jest Jo Hardings, która w wyniku nieszczęśliwego upadku ze schodów, ląduje w szpitalu. Tam okazuje się, że kobieta cierpi na częściową amnezję. Tym samym zupełnie nie pamięta wydarzeń z ostatniego roku. Przy boku bohaterki czuwają mąż i dzieci, zapewniając, że wszystko jest w porządku. A robią to tak gorliwie, że w związku z tym Jo zaczyna podejrzewać, że rodzina ukrywa przed nią jakieś mroczne tajemnice. Zaczyna też wątpić w oficjalną wersję wydarzeń.

Wkrótce Hardings udaje się połączyć wydarzenia z ostatnich 12 miesięcy. I wtedy zyskuje pewność, że bliskim bardzo zależy na tym, by nigdy nie odzyskała pamięci. Czy to możliwe, że zrobiła coś złego? Czy nie była tak dobrą żoną i matką, jak chciałaby wierzyć?

Amanda Reynolds stworzyła nietuzinkową historię, która porywa i intryguje już od pierwszych stron. Czytelniczki znajdą tu dramat psychologiczny pod wieloma względami. O rodzicu starającym sobie poradzić z opuszczonym gniazdem, poszukiwaniu własnej wartości, zmieniającej się więzi między rodzicami i dorastającymi dziećmi, a także między mężem i żoną. Jeśli zatem wciąż poszukujecie idealnej książki na deszczowe, jesienne dni, trafiłyście idealnie!

Przypominamy, że powieść na polskim rynku będzie dostępna od 17 października bieżącego roku. Książkę pt. Blisko mnie znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także