Black Weekend w TaniaKsiazka.pl. Przedłużamy Black Friday!

Kochani Książkoholicy, cieszymy się, że tak tłumnie postanowiliście skorzystać z naszej promocji na Black Friday.

Black Weekend w TaniaKsiazka.pl. Przedłużamy Black Friday!

Jednak od początku borykaliśmy się z problemami technicznymi, przez które Black Friday, który przygotowywaliśmy dla Was z taką pieczołowitością, został przyćmiony. Wiemy, że wielu z Was poczuło się zawiedzionych. Jest nam bardzo, bardzo przykro, wierzcie, że to ostatnia rzecz jakiej, moglibyśmy chcieć.

Przecież zawsze Wam powtarzamy, że jesteśmy dla Was i zależy nam na tym, żeby zakupy w TaniejKsiążce sprawiały Wam radość. Wszyscy zakasaliśmy rękawy i zaczęliśmy robić wszystko, żeby promocja działa tak, jak powinna. W tym momencie wszystko wskazuje na to, że udało nam się zażegnać kryzys. Cały czas czuwamy nad tym, żeby problemy się więcej nie pojawiły.

Rozumiemy Wasze zasmucenie i dlatego postanowiliśmy przekształcić Black Friday w Black Weekend. Zatem przedłużamy promocję do końca niedzieli. Mamy nadzieję, że dzięki temu uśmiechniecie się chociaż trochę. 😉

Mamy dla Was ponad 20 tysięcy produktów, których ceny są niższe nawet o 70%. Żeby przeszukiwanie tych ogromnych zasobów szło Wam sprawniej, podzieliliśmy je na kilka najpopularniejszych kategorii: „Kryminały”, „Fantastyka”, „Dla kobiet”, „Dla dzieci”, „Zabawki”, „Puzze”. Dodatkowo wrzuciliśmy jeszcze dwie, w których znajdziecie produkty „Do 15 zł” i „Do 25 zł”.

Od dziś możecie też kupić nasze nowe TanioKsiażkowe koszulki dla książkoholików. Przygotowaliśmy dla Was kilka zabawnych wzorów.

Życzymy Wam udanych zakupów!

Black Weekend w TaniaKsiazka.pl – sprawdź wszystkie >>

Black Weekend w TaniaKsiazka.pl. Przedłużamy Black Friday!

Przeczytaj także