Black Week w TaniaKsiazka.pl, czyli HIPNOZAkupy!

Skup się. Wpatrz się w ten tekst. Podążaj wzrokiem za literami. Nie daj się rozproszyć. Niech Twoim oczom nie ucieknie ani jedno słowo. Czytaj uważnie – piszę właśnie do Ciebie! Zaczyna się czas najgorętszych wyprzedaży w tym roku, czyli Black Week w TaniaKsiazka.pl! Mamy dla Ciebie hipnotyzujące promocje: inną na każdy dzień! Wpadnij w stan Zakupowej Hipnozy. Teraz odliczę od trzech do zera, a gdy skończę, Ty sprawdzisz, jakie okazje przygotowaliśmy w tym roku: trzy… dwa… jeden… zero! Czytaj dalej!

Black Week w TaniaKsiazka.pl

Promocje na Black Week w TaniaKsiazka.pl

Black Week zapowiada się pod znakiem HipnObniżek, dzięki którym z pewnością wpadniesz w czytelniczy trans! Każdego dnia czeka na Ciebie nowa promocja tematyczna – będzie się działo!

Zobacz, dla jakich książek warto stracić głowę w nadchodzącym tygodniu.

  • 23 listopada: książki dla dzieci i zabawki
  • 24 listopada: niegrzeczne książki i literatura obyczajowa
  • 25 listopada: fantastyka
  • 26 listopada: kryminał, sensacja i thriller
  • 27-29 listopada: HITY 2020
  • 27-29 listopada: WIELKA WYPRZEDAŻ

Jak duże rabaty możesz złapać każdego z tych dni? Nie zdradzę całej tajemnicy od razu… 😉 Śledź uważnie nasze profile w mediach społecznościowych i sprawdzaj, ile procent zostanie w Twojej kieszeni!

Na zachętę napiszę tylko, że dzisiejsza „rozgrzewkowa” HipnObniżka cen książek dla dzieci i zabawek to rabat do -75%! Sprawdź! >>

Black Week 2020 w TaniaKsiazka.pl

Zostań naszym VIPem i zyskaj więcej!

Ale, ale! To nie koniec blackweekowych rarytasów! Niezależnie od tego, czy jesteś oddanym TanioKsiążkowym Klientem, czy dopiero niedawno znalazłeś(-aś) się w gronie naszych Książkoholików, mam dla Ciebie wiadomość specjalną! Od teraz możesz dołączyć do Klientów VIP TaniejKsiążki.pl!

Jak to zrobić? Zaloguj się na swoje konto w TaniaKsiazka.pl. Następnie wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości SMS i zapisz się do naszego Newslettera. Proste? Z pewnością!

Jakie korzyści otrzymują nasze VIPy? Między innymi darmową dostawę do Paczkomatów przy zamówieniu o wartości od 99 zł. Do tego zgarniają kody zniżkowe na zakupy w Bee.pl, czyli sklepie internetowym z żywnością, kosmetykami, produktami do domu i nie tylko. A na dokładkę mają dostęp do innych, dedykowanych korzyści.

Z pewnością warto dołączyć do tego grona!

 

Przeczytaj także