Black Week 2019 w TaniaKsiazka.pl czas start!

Black Week 2019 w TaniaKsiazka.pl czas start - Łap tanie książki w czarnych cenach!Drogi Książkoholiku! Tak to właśnie ten czas w roku. Zbliża się BLACK FRIDAY! A my nie chcemy się ograniczać i ograniczać Cię. U nas każdy dzień tego tygodnia jest czarny i każdego możesz złapać książkową promocję. Do tego codziennie inną.

Zaczynany Black Week 2019!

Black Week 2019 w TaniaKsiazka.pl czas start! >>

W tym tygodniu naszą księgarnią włada Czarnowróż Promocjusz! To właśnie on codziennie będzie miał dla Ciebie inną, pełną książkowych zniżek wróżbę. Opanował nie tylko księgarnię, a nawet newslettery! Zrobiło się magicznie i tajemniczo…

Wróżba na dziś – ksiażki dla dzieci do -50% taniej >>

Do wtorku, do 8:59 – bo dokładnie wtedy startuje kolejna promocja – złapiesz książki dla dzieci z rabatem aż do 50%! Jest z czego wybierać, bo wśród przecenionych tytułów znajdziesz klasykę literatury dziecięcej, picturebooki (też te od Państwa Mizielińskich), książeczki edukacyjne i wiele innych dla dzieci i młodszych i starszych!

Liczba książek dostępnych w czarnej, promocyjnej cenie jest ograniczona. Toteż warto się pośpieszyć, bo już w tym momencie jest ich mniej, niż jeszcze przed chwilką.

Czarnowróż, który – tak na marginesie – tylko przypadkowo wygląda jak Wojtek, bo między nimi nie ma żadnego pokrewieństwa, zdradzi Ci kolejną czarną obniżkę. Jeżeli jesteś na liście szczęśliwców, którzy zdążyli zapisać się na Sekretną Listę Newsletterową (dziś rano została już zamknięta), to dostęp do każdej cenowej przepowiedni dostaniesz dzień wcześniej. Promocjusz wysyła je szczęśliwcom w tajnych wiadomościach.

Już jutro startujemy z kolejną

Chcesz być na bieżąco z blackweekowymi przepowiedniami Czarnowróża, a nie udało Ci się zapisać na sekretną listę? Nic straconego! Śledź wydarzenie na naszym fanpage’u na Facebooku i regularnie zaglądaj w to miejsce.

Black Week 2019 w TaniaKsiazka.pl czas start - Łap tanie książki w czarnych cenach!

Przeczytaj także