BLACK FRIDAY zbliża się wielkimi krokami

Wielkimi krokami zbliża się największy wyprzedażowy dzień na świecie! Black Friday to czas mega obniżek i zaskakujących promocji. Co roku w ostatni piątek listopada większość sklepów stacjonarnych i internetowych organizuje olbrzymią wyprzedaż. Jak wszystko, co dobre (np. jeansy, Coca-Cola, czy burgery) Black Friday ma swój początek w Stanach Zjednoczonych i tam jest najbardziej dochodowym dniem sprzedażowym w ciągu całego roku.

BLACK FRIDAY zbliża się wielkimi krokami w TaniaKsiazka.pl

BLACK FRIDAY zbliża się wielkimi krokami

Dla wielu ten dzień jest świetną okazją, żeby kupić w promocyjnych cenach gwiazdkowe prezenty. Nic dziwnego, bo sama planuję zapolować na część upominków dla najbliższych właśnie tego dnia. W związku z tym wielkim szałem zakupów, w jaki wpadają sprzedawcy i kupujący, Czarny Piątek uznaje się za początek sezonu świątecznych zakupów.

BLACK FRIDAY wielka promocja w TaniaKsiazka.pl

23 listopada czeka nas moc jednodniowych obniżek! My w TaniaKsiazka.pl już zacieśniamy szyki. Przygotowania do Black Friday ruszyły pełną parą. Przygotowujemy dla Ciebie coś wyjątkowego! Poza megaśną promocją na książki (ponad 20 tys. produktów do 70% taniej!!!), będziemy mieć dla też coś extra…

Premiera nowych TanioKsiążkowych koszulek na BLACK FRIDAY

Właśnie na Czarny Piątek przygotowaliśmy premierę naszych nowych, TanioKsiążkowych koszulek dla Ksiażkoholików. Mamy nowe hasła, nowe wzory i nowe (też większe) rozmiary! Z pewnością jesteście ciekawi tego, jak się prezentują. Na razie powiem Ci tylko tyle, że zacnie. 😉 Jestem pewna, że znajdziesz wśród nich taką, która skradnie Twoje serducho i którą będziesz chcieć dumnie prezentować na własnej piersi. 😉 Niech inni Ci zazdroszczą.

Przygotuj się na BLACK FRIDAY w TaniaKsiazka.pl

Już dziś zacznij ćwiczyć mięśnie palców, bo z pewnością szybkie przebieranie paluszkami po klawiaturze lub po ekranie mobilaczka przyda Ci się 23 listopada. Kluczowe mogą okazać się mięśnie obu kciuków i palca wskazującego wiodącej ręki. Dzięki ćwiczeniom wyprzedzisz konkurentów i upolujesz pierwszy nasze nowe koszulki i książki w czarnopiątkowych cenach! Do ćwiczeń polecamy ściskanie woreczków z grochem oraz baloników napełnionych mąką ziemniaczaną. 😉 Ustaw też sobie przypomnienie w telefonie, bo tego dnia, choćby nie wiem, co się działo, nie możesz przegapić!

Black Friday w TaniaKsiazka.pl. Sprawdź >>

BLACK FRIDAY zbliża się wielkimi krokami w TaniaKsiazka.pl

Przeczytaj także