Biografia Trojanowskiej – już niebawem!

Biografia Izabeli Trojanowskiej zainteresuje nie tylko fanów talentu polskiej gwiazdy estrady i filmu.  To także świetna propozycja dla każdego, kto interesuje się literaturą faktu i reportażami o nietuzinkowych osobowościach. Prezentowany dziś tytuł będzie dostępny w sprzedaży już od 23 września 2020 roku. Czytelnicy mają sporo powodów do zadowolenia, ponieważ Izabela Trojanowska po raz pierwszy tak szczerze opowiada o swoim życiu i karierze. Wywiad poprowadził Leszek Gnoiński. Poza tym w książce znajdziecie też mnóstwo niepublikowanych nigdy wcześniej zdjęć z prywatnego archiwum artystki!

Biografia Trojanowskiej - kup na TaniaKsiazka.pl

Biografia Trojanowskiej – kilka słów o tym, co w środku

Wykonanie utworu „Wszystko, czego dziś chcę” z roku 1980 na opolskiej scenie kojarzą niemal wszyscy. Nic w tym dziwnego, ponieważ właśnie tym występem Trojanowska na zawsze zapisała się w historii polskiej piosenki. Do dziś pozostaje niekwestionowanym symbolem seksu, choć nigdy nie zgodziła się wystąpić nago. Jeszcze w szarej PRL-owskiej rzeczywistości stała się ikoną mody i symbolem emancypacji. Kiedy wyjechała na Zachód, Służba Bezpieczeństwa chętnie rozpowszechniała plotki, że gra tam w filmach pornograficznych. Artystka jednak z sukcesem obroniła swoje dobre imię. Po powrocie do kraju przypomniała o sobie milionom Polaków rolą Moniki Ross w serialu Klan.

Nie zawsze jednak było tak kolorowo. Ponieważ szesnastoletnia zwyciężczyni opolskich Debiutów prawie zakończyła estradową karierę, kiedy w „Przekroju” pojawiła się miażdżąca recenzja jej występu. Ponadto wyrzucono ją z liceum. Jednak udało się jej odnaleźć w studium teatralnym.

Rozmowa Leszka Gnoińskiego z Izabelą Trojanowską to nie tylko intrygujący portret fascynującej kobiety, czułej matki i wspaniałej, oddanej fanom artystki. Ponieważ to także barwna, pełna zakulisowych anegdot oraz towarzyskich skandali opowieść o polskiej piosence, teatrze, filmie, telewizji i modzie. Nie tylko z czasów PRL.

Przypominamy, że biografia Trojanowskiej będzie dostępna w sprzedaży już od 23 września 2020 roku. Prezentowaną dziś książkę znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ten tytuł wszystkim miłośnikom literatury faktu i reportaży. Sprawdźcie koniecznie! Gwarantujemy, że nie pożałujecie.

Przeczytaj także