Biografia Tomasza Hajto już jest!

Biografia Tomasza Hajto pt. Ostatnie rozdanie jest już dostępna w sprzedaży. Książka t zainteresuje wszystkich miłośników literatury faktu. Ponadto, niewątpliwie pozycją ta zainteresuje się każdy, kogo wciągnął świat polskiej piłki nożnej. O Hajto można powiedzieć wiele – jedni go kochają, inni wręcz nienawidzą. Jest szanowany lub traktowany z przymrużeniem oka. A powiedzieć, że wzbudza kontrowersje, to tak, jakby nie powiedzieć nic. I oczywiście, można się z nim zgadzać lub nie, ale jedno jest niewątpliwe i pewne – to wyrazista postać polskiej piłki nożnej, która jest nie do podrobienia. Jaki jest naprawdę? I z czym musiał się mierzyć w życiu?

Biografia Tomasza Hajto - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Biografia Tomasza Hajto – kilka słów o książce

W prezentowanej dziś biografii Tomasz Hajto postanowił rozliczyć się ze swoją przeszłością. Tym samym nie bierze tu jeńców i nie ucieka przed trudnymi tematami. Ponadto czytelnicy mogą liczyć na szczerość, która nierzadko bywa bolesna i bezpośrednią konfrontację. Nie ma tu miejsca na sentymenty. Opowiada o korupcji w polskiej piłce, aferze z papierosami, mówi o uzależnieniu od hazardu i o wypadku, który naznaczył całe jego życie.

W związku z tym dzięki tej lekturze odkryjecie na nowo nie tylko gwiazdę polskiej piłki i bezkompromisowego komentatora. Poznacie również człowieka, jakiego nie znaliście. Górala z krwi i kości, normalnego chłopka z sąsiedztwa, który kiedyś, jeszcze w Makowie Podhalańskim, wymarzył sobie, że zostanie piłkarzem.

Nie będzie przesadą, jeśli napiszemy, że na tę pozycję czekała cała Polska.  Jak wyglądały jego początki w Bundeslidze? Kogo przedrzeźniał w szatni Janusz Wójcik? Kto obrażał dziennikarzy podczas mundialu w Korei i Japonii? Co stało się z pieniędzmi za reklamy reprezentantów Polski? I dlaczego kadra Engela z kretesem poległa na mistrzostwach świata?

To tylko część pytań, na które znajdziecie odpowiedzi w tej książce. Oto Ostatnie rozdanie Tomasza Hajto. Sprawdźcie koniecznie, co takiego ma do powiedzenia i czego możecie spodziewać się po tej lekturze.

Prezentowaną dziś pozycję znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom literatury faktu i książek biograficznych.

Przeczytaj także