Biografia Roberta Kubicy już w tym miesiącu!

Niezniszczalny - kup na TaniaKsiazka.plBiografia Roberta Kubicy to bez wątpienia doskonała wiadomość dla wszystkich fanów polskiego kierowcy Formuły 1. To także świetna propozycja dla każdego czytelnika, który jest miłośnikiem życiorysów nietuzinkowych osób. Bo trzeba przyznać, że historia Roberta Kubicy i jego zawodowej kariery jest gotowym scenariuszem na film. Jeśli zatem chcielibyście dowiedzieć się więcej na temat tego wspaniałego polskiego sportowca, koniecznie sięgnijcie po prezentowaną dziś książkę. Niezniszczalny będzie dostępna w sprzedaży od 27 lutego 2019 roku i z pewnością zainteresuje nawet najbardziej wymagającego odbiorcę. Koniecznie to sprawdźcie!

Biografia Roberta Kubicy – trudna droga do wielkich sukcesów

Biografia Roberta Kubicy potwierdza prawdę starą jak świat. To właśnie życie pisze najciekawsze i najbardziej intrygujące scenariusze. Kilka miesięcy temu pojawiły się pierwsze informacje o tym, że polski kierowca ma szansę wrócić, po ośmiu latach przerwy, do ścigania się w Formule 1. Nic dziwnego, że zarówno dziennikarze, jak i fani sportowca pisali, że to doskonały scenariusz na piękny film.

Każdy, kto zna losy naszego kierowcy, wie, że słusznie dopatrywano się w tym niezwykłym wydarzeniu pasjonującej hollywoodzkiej story. Dlaczego? Bo Polak pierwsze fragmenty tego scenariusza zaczął „pisać” już wiele lat temu. Tym samym jest w nim wszystko, co kochają widzowie pod każdą szerokością geograficzną. Są to dziecięca pasja, młodzieńcze lata wyrzeczeń, rozłąka z rodziną, wielkie sukcesy i bolesne porażki, dramatyczne wypadki, walka o życie i zdrowie. A w końcu powrót do wyczynowego sportu.

Kariera Roberta jest pełna momentów, w których dokonywał wręcz niewyobrażalnego. Momentów, pokazujących nie tylko, jakim jest sportowcem, ale przede wszystkim, jakim jest człowiekiem.

Przypominamy, że biografia Roberta Kubicy będzie dostępna w sprzedaży od 27 lutego bieżącego roku. Książkę pt. Niezniszczalny znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom biografii i literatury faktu. Gwarantujemy, że przy tej pozycji nie będziecie się nudzić. Autorzy w doskonały sposób przedstawili życie i dokonania legendarnego, polskiego kierowcy F1. Trudno się więc dziwić, że tak wiele głosów wspomina przy tej okazji o filmie. Kto wie, może już wkrótce będziemy informować was właśnie o ekranizacji?

Przeczytaj także