Biografia Dawida Janczyka już jest!

Dawid Janczyk. Moja spowiedź - kup na TaniaKsiazka.plBiografia Dawida Janczyka to nie lada gratka dla wszystkich miłośników biografii i literatury faktu oraz polskich reportaży. W tym wypadku trudno jednak mówić o życiorysie człowieka sukcesu. Czytelnicy, którzy interesują się piłką nożną oraz wszelkimi ciekawostkami z nią związanymi, z pewnością wiedzą, że bohater tej biografii nie bryluje na salonach. Prezentowana dziś książka nosi tytuł Dawid Janczyk. Moja spowiedź i brzmi tak nie bez przyczyny. Były reprezentant Polski w piłce nożnej w rozmowie z Piotrem Dobrowolskim zdecydował się opowiedzieć o ciemnej stronie sukcesu i o tym, jak łatwo przegapić życiową szansę. A grzechów na swoim koncie ma sporo. Zainteresowani? Koniecznie sprawdźcie to sami!

Biografia Dawida Janczyka – zmarnowana kariera jednego z największych talentów w historii polskiej piłki

To w Kanadzie, w 2007 na młodzieżowych mistrzostwach świata pokazał, jak wielki drzemie w nim talent. Tym samym zaczęto stawiać go w jednym rzędzie z Sergio Agüero. W swoich szeregach chciały go mieć Inter i Atlético. Jednak Janczyk trafił do CSKA Moskwa za rekordowe 4,2 miliony euro. Stolica Rosji miała stać się dla niego przede wszystkim trampoliną do wielkiej kariery. Jednak okazała się przekleństwem, które zapoczątkowało jego upadek.

Prezentowana dziś książka to pewnego rodzaju rozliczenie się z przeszłością jednego z największych talentów w historii polskiego futbolu. Czytelnicy znajdą tu opowieść o samotności, niewłaściwym towarzystwie i wizytach w najlepszych nocnych klubach. To także historia o łatwych pieniądzach, braku cierpliwości i nałogu, który powoli niszczy całe życie. Nikt z branży nie ma wątpliwości, że Dawid Janczyk miał wszystko, by stać się drugim Lewandowskim. Dziś już nawet nie odcina kuponów od dawnej sławy. Walczy o powrót do normalnego życia.

Ta kariera wciąż powinna trwać, a Dawid Janczyk wraz z dawnymi kolegami właśnie powinien tłumaczyć się z nieudanych mistrzostw świata. Tymczasem gdzieś w zapomnieniu próbuje poskładać swoje życie na nowo, nie ma co ukrywać – bez specjalnego powodzenia. Interesujący obraz zagrożeń czyhających na piłkarzy w XXI wieku.

Biografia Dawida Janczyka znajduje się tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także