Billie Eilish. O sobie – nowość

Bezdyskusyjny fenomen. Artystka, która w wieku 17 lat wydała swój pierwszy album, natychmiast zyskując rzesze fanów. Dziewczyna, która smutek i depresyjne treści opakowuje w piękne, głębokie dźwięki. Idolka młodych i starszych słuchaczy, której intrygujący głos i półszept wybrzmiewa na każdej szerokości geograficznej. Teraz wychodzi jej autobiografia. W oszałamiającej, wypełnionej zdjęciami książce Billie Eilish. O sobie  artystka dzieli się wglądem w swoje życie – zarówno tym na scenie, jak i poza nią.

Billie Eilish O sobie Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Billie Eilish. O sobie  

Autobiografia Billie Eilish. O sobie to książka, w której ta młoda gwiazda postanowiła podzielić się najważniejszymi momentami ze swojego życia, a także autentycznymi przemyśleniami na temat szalonej podróży, którą odbyła do tej pory. W chwili wydania debiutanckiego singla Ocean Eyes w 2015 roku Billie Eilish stała się bowiem jedną z największych gwiazd muzyki. Wniosła na międzynarodową scenę powiew świeżości. Tę nową jakość, na którą chyba wszyscy tak długo czekali, tonąc w masie podobnych do siebie wytworów. Jej brzmienie jest bowiem przełomowe, przekracza granice gatunków, nie dając się jednoznacznie sklasyfikować.

Skazana na sukces

Jej kariera rozwija się w zawrotnym tempie. Album zatytułowany When We All Fall Asleep, Where Do We Go? wydany w 2019 roku zadebiutował na pierwszym miejscu listy Billboard 200 w USA, a także w 17 innych krajach i był najczęściej odtwarzaną płytą roku. Warto wspomnieć, że krążek ten został napisany, wyprodukowany i nagrany w całości przez Billie Eilish i jej brata Finneasa w ich rodzinnym domu w Los Angeles.

Billie przeszła do historii jako najmłodsza artystka, która otrzymała nominacje i wygrała we wszystkich głównych kategoriach na 62. ceremonii rozdania nagród Grammy. Zgarnęła wtedy nagrodę dla najlepszego nowego artysty oraz nagrody za album roku, płytę roku, piosenkę roku i najlepszy popowy album wokalny. Eilish jest także najmłodszą artystką, która napisała i nagrała oficjalną piosenkę do filmu Jamesa Bonda, zatytułowaną No Time To Die.

Potrzebujesz większej zachęty do sięgnięcia po tę publikację? Może przekona Cię do tego sama Billie Eilish?

Książka Billie Eilish. O sobie jest dostępna w tym miejscu.

Zobacz także:

Przeczytaj także