Bezwład – najbardziej wyczekiwana książka

Bezwład - kup na TaniaKsiazka.plBezwład to książka, która na polskim rynku pojawiła się w sprzedaży 28 stycznia 2020 roku. Pozycja ta przypadnie do gustu każdemu, kto uwielbia thrillery. Poza tym powody do zadowolenia mają miłośnicy mrocznych, trzymających w napięciu historii sensacyjnych. Połączenie tych kilku aspektów sprawiło, że książka w błyskawicznym tempie zyskała status bestsellera i stała się międzynarodowym hitem. Ponadto jest to jedna z bardziej wyczekiwanych książek 2019 roku. Co takiego ma w sobie i czego możecie się po niej spodziewać? Koniecznie sprawdźcie to sami!

Bezwład – kilka słów o fabule

W życiu Allison Carpenter jest bardzo wiele tajemnic. Nawet jej matka Maggie nie ma bladego pojęcia o tym, że dziewczyna jest zaręczona z niezwykle zamożnym Benem Gardnerem. Jednak to nie wszystko. Ponieważ sama Allison żyła wiele lat w cieniu przerażającego sekretu. A do tego pewni wpływowi ludzie są gotowi zrobić wszystko, by ta tajemnica nigdy nie ujrzała światła dziennego. Kiedy prywatny samolot Bena rozbija się w górach, Allison cudem udaje się przeżyć. Desperacko walczy o przetrwanie wśród niedostępnych szczytów. Tym samym góry stają się zarówno jej przekleństwem, jak i przykrywką. Kiedy bowiem ludzie, którym zależy na jej śmierci, dowiedzą się, że przeżyła katastrofę, ruszą jej tropem.

Maggie Carpenter mieszka w niewielkiej mieścinie Owl’s Creek w stanie Maine. Pewnego dnia otrzymuje przerażający telefon – jej jedyna córka zginęła w katastrofie lotniczej. Jednak fakt, że nie udało się odnaleźć ciała Allison, daje Maggie odrobinę nadziei. W związku z tym kobieta postanawia podjąć desperacką próbę odnalezienia córki, mimo że nie rozmawiały ze sobą od przeszło dwóch lat. Ponieważ Maggie także ukrywa w głębi duszy wstydliwy sekret i obawia się, że może on ujrzeć światło dzienne.

Przypominamy, że książka pt. Bezwład jest już dostępna w sprzedaży na naszym rynku. Prezentowaną dziś powieść znajdziecie tutaj.  Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom thrillerów oraz sensacji z nutą kryminału w tle. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Przeczytaj także