Bez winy – nowa powieść Mii Sheridan już wkrótce w sprzedaży!

9788375152623Lato w pełni, słoneczny żar leje się z nieba, a TaniaKsiążka dotrzymuje kroku tropikalnej aurze. Tym samym mamy przyjemność przedstawić wam kolejną, gorącą propozycję, która już niebawem pojawi się w sprzedaży. Bez winy, książka autorstwa Mii Sheridan, swoją premierę będzie miała 28 września bieżącego roku. Autorka na swoim koncie ma już ogromny sukces, bowiem jej wcześniejsza powieść, Bez słów osiągnęła status bestsellera.

Najnowsza książka, Bez winy opowiada historię Kiry, dziewczyny, która nie najlepiej radzi sobie z zarządzaniem pieniędzmi, przez co nie ma przy sobie ani grosza. Aby to zmienić, postanawia postawić wszystko na jedną kartę licząc, że los w końcu się do niej uśmiechnie. Natomiast drugim bohaterem jest Grayson, który również nie ma lekko w życiu. Przez większość czasu zmuszony jest stawiać czoło życiowym niepowodzeniom. Nie widzi on żadnej możliwości, by jego przyszłość miała rysować się w bardziej kolorowych barwach, zwłaszcza, że dręczą go wyrzuty sumienia, a przeszłość nie daje o sobie zapomnieć. Los krzyżuje drogi tej dwójki, a Kira składa chłopakowi propozycję nie do odrzucenia. Grayson w końcu staje przed możliwością zmiany swojego życia. Jedyne, co musi zrobić, to złożyć przysięgę… Nawet, jeśli wiązałoby się to z kłamstwem i ostatecznym jej niedotrzymaniem. Czy nie mając pojęcia, że jedna chwila może raz na zawsze zmienić ich dotychczasowe życie, obietnica wspólnej wieczności coś znaczy? Czy miłość to wystarczająco silny powód, by dać sobie jeszcze jedną szansę, kiedy każde z nich ma tak dużo na sumieniu?

Serdecznie polecamy najnowszą powieść Mii Sheridan, Bez winy, która z pewnością swoim poziomem dorównuje poprzedniej książce.

Przeczytaj także