Bez reszty – nowość od Wottka Miłoszewskiego!

Bez reszty to książka, która zainteresuje przede wszystkim fanów twórczości Wojtka Miłoszewskiego. Powieść w sprzedaży będzie dostępna już od 30 września 2020 roku. Tym samym, jeśli poszukujecie wciągającej i nietuzinkowej opowieści kryminalnej, trafiliście idealnie. Ponadto warto tutaj wspomnieć, że prezentowana dziś historia to nic innego jak kontynuacja bestsellera pt. Kastor. Jesteście ciekawi, jakie wyzwania tym razem bohaterom rzuca autor? Koniecznie to sprawdźcie! Gwarantujemy, że nie pożałujecie.

Bez reszty - kup na TaniaKsiazka.plBez reszty – kilka słów o fabule książki

Początek lat dziewięćdziesiątych, ludzie Krakowa są podzieleni. Ponieważ kiedy jedni biednieją w oszałamiającym tempie, drudzy błyskawicznie się bogacą. W mieście pojawia się nowy gang, który toruje sobie ścieżki potworną brutalnością. Zorganizowana przestępczość, a do tego handel amfetaminą to zupełna nowość dla policji, która niedawno porzuciła nazwę „milicja”. W związku z tym komisarz Kastor Grudziński musi poradzić sobie ze zmianami w komendzie wojewódzkiej. Ale przede wszystkim musi przekonać swoich przełożonych, że obecnie potrzebne są zupełnie nowe metody działania. Sposoby, z których korzystali do tej pory, nie wystarczą, żeby pokonać zorganizowaną przestępczość.

Zadania nie ułatwia mu nowa sprawa, która wiąże się z zabójstwem dzieci na terenie Krakowa. Czy komisarz poradzi sobie z nową rzeczywistością i czy wreszcie uda mu się jakoś ułożyć swoje życie osobiste?

Wojtek Miłoszewski po raz kolejny wciąga czytelników w brutalny świat intryg i mrocznych interesów. Tutaj nie ma czasu na nudę. Od pierwszej do ostatniej strony odbiorcom towarzyszy niepewność, napięcie i mnóstwo emocji. Wartka akcja i niespodziewane zwroty wydarzeń – wszystko to, do czego zdążył przyzwyczaić czytelników Miłoszewski. Tym samym, jeśli do tej pory nie było wam po drodze z twórczością tego pisarza, to doskonała okazja, by nadrobić zaległości. Koniecznie to sprawdźcie i przekonajcie się sami.

Przypominamy, że książka pt. Bez reszty będzie dostępna w sprzedaży już 30 września bieżącego roku. Prezentowaną dziś powieść znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom literatury kryminalnej i sensacyjnej.

Przeczytaj także