Bestsellery września w TaniaKsiazka.pl

Wrzesień już za nami! To był miesiąc pełen ciekawych książkowych premier. Jesteście ciekawi tego, po jakie książki nasi klienci najczęściej sięgali w zeszłym miesiącu? Przygotowałam dla Was zestawienie bestsellerów września. Sprawdźcie, czy wybory książkowe innych książkoholików pokrywają się z Waszymi.

Bestsellery września 2019 w TaniaKsiazka.pl

W ciągu ostatnich kilku miesięcy wielką popularnością cieszy się romansowa seria od Blanki Lipińskiej. W zestawieniu bestsellerów września, podobnie jak w zestawieniach najpopularniejszych książek poprzednich miesięcy, znalazły się wszystkie trzy tomy historii o miłości w realiach sycylijskiej mafii. To kolejno: 365 dni, Ten dzień i Kolejne 365 dni. Właśnie trwają prace nad ekranizacją pierwszej książki z tej serii.

Skoro jesteśmy w temacie literatury erotyczno-romansowej, to warto wspomnieć o tym, że duże zainteresowanie klientów (a może raczej klienteek 😉 ) naszej księgarni wzbudziła najnowsza książka mistrzyni gatunku, Vi Keeland – Kusząca pomyłka. Niedawno czytelniczki miały okazję spotkać się z autorką na Zlocie fanek Niegrzecznych Książek. Vi Keeland była gwiazdą wieczoru.

We wrześniowym zestawieniu nie mogło zabraknąć najnowszej książki Remigiusza Mroza. Wyrok to już 10. część jego serii z Joanną Chyłką. Wielu miłośników twórczości pisarza uważa, że to najlepszy cykl, jaki wyszedł spod pióra Mroza. Każda nowa osłona tej historii z miejsca pojawia się w zestawieniach książek, po które polscy czytelnicy sięgają najchętniej.

Na liście 10 książkowych hitów naszej księgarni ponownie pojawiła się Kołysanka z Auschwitz Mario Escobara. To poruszająca powieść inspirowana prawdziwymi wydarzeniami.

We wrześniu swoją premierę miała najnowsza książka Marty Galewskiej-Kustry. Każda książka z jej serii o Puciu skupia się na rozwoju mowy dziecka. W zestawieniu bestsellerów zeszłego miesiąca znalazły się aż trzy książki z tego cyklu: Pucio uczy się mówić, Pucio mówi pierwsze słowa i najnowsza – Pucio umie opowiadać.

To nie jedynie książki dla dzieci, które znalazły się wśród bestsellerów września. Do zestawienia najpopularniejszych książek miesiąca wróciły Mądre bajki Agnieszki Antosiewicz.

Bestsellery września 2019 w TaniaKsiazka.pl – lista

  1. Wyrok, Remigiusz Mróz (seria z Joanną Chyłką)
  2. Pucio umie opowiadać, Marta Galewska-Kustra
  3. Kolejne 365 dni, Blanka Lipińska
  4. Ten dzień, Blanka Lipińska
  5. 365 dni, Blanka Lipińska
  6. Mądre bajki, Agnieszka Antosiewicz
  7. Pucio uczy się mówić, Marta Galewska-Kustra
  8. Pucio mówi pierwsze słowa, Marta Galewska-Kustra
  9. Kołysanka z Auschwitz, Mario Escobar
  10. Kusząca pomyłka, Vi Keeland

Przeczytaj także