Bestsellery stycznia 2019 w TaniaKsiazka.pl

W styczniu na naszych wirtualnych półkach pojawiło się mnóstwo ciekawych nowości, a to dopiero początek roku. Gdy przeglądam zapowiedzi, jestem pewna, że w ciągu najbliższych miesięcy będziemy zaczytani! W związku z tym, że styczeń już za nami, tradycyjnie przygotowałam dla Was zestawienie 10 książek, które w zeszłym miesiącu nasi TanioKsiążkowi Klienci wybierali najczęściej. Jesteście ciekawi tego, jakie książki znalazły się na podium?

Bestsellery stycznia 2019 w TaniaKsiazka.pl. Sprawdź popularne książki >>

Bestsellery stycznia 2019 w TaniaKsiazka.pl

Od wielu miesięcy w naszym zestawieniu bestsellerów na wysokich pozycjach utrzymywały się: książka Katarzyny Nosowskiej, A ja żem jej powiedziała… i powieści erotyczne Blanki Lipińskiej – 365 dni i Ten dzień. Jednak w styczniu zainteresowanie naszych Klientów tymi tytułami było już mniejsze. Podobnie było w przypadku poradnika Anji Rubik #Sexedpl, którego również zabrakło w topowej dziesiątce. Zatem, jakie książki cieszyły się zainteresowaniem czytelników?

W zestawieniu znalazła się nowa książka bestsellerowego W. Bruce’a Camerona – O psie, który wrócił do domu. Czytelnicy cenią tego autora za to, że w historiach, które opowiada, oddaje głos czworonogom. Zatem to właśnie psiaki są narratorami jego książek. Na popularność tej powieści z pewnością wpłynęło pojawienie się w polskich kinach ekranizacji.

Skoro jesteśmy przy temacie ekranizacji, to w naszym zestawieniu bestsellerów stycznia 2019 znalazły się też inne książki, które zostały przeniesione na ekran. To Ślepnąc od świateł Jakuba Żulczyka. Ta książka stała się podstawą serialu HBO. Z kolei TVN na potrzeby serialu zaadaptowało Zaginięcie Remigiusza Mroza. To drugi tom jego serii kryminałów prawniczych o Joannie Chyłce. Nic dziwnego, że nasi Klienci tłumnie sięgnęli po Kasację (tom 1.)  Rewizję (tom 3.) i Immunitet (tom 4.).

W styczniowym zestawieniu bestsellerów znalazły się dwie starsze książki, które zostały wydane nakładem Wydawnictwa Kobiecego. Jedna z nich, Uwolnij mnie, to część serii erotyków – Połączeni. Te książki autorstwa Laurelin Paige są częstym wyborem czytelniczek już od 2016 roku. Z kolei drugi tytuł to thriller Ellen Marie Wiseman z 2017 roku – To, co zostawiła.

Mądre bajki Agnieszki Antosiewicz były najczęściej kupowaną w styczniu książką dla dzieci.

W zestawieniu znalazła się książka Oczami mężczyzny (nie) idealnego Rafała Wicijowskiego. To tytuł z pogranicza eseju i poradnika, w którym można odnaleźć podpowiedzi na temat tego, jak uwierzyć w siebie i jak siebie pokochać.

Najczęściej wybierana książka w styczniu w naszej księgarni – podobnie jak w wielu poprzednich miesiącach – to Tatuażysta z Auschwitz Heather Morris.

10 bestsellerów stycznia 2019 w TaniaKsiazka.pl

  1. Tatuażysta z Auschwitz Heather Morris
  2. Kasacja (seria z Joanną Chyłką tom 1.) Remigiusz Mróz
  3. Ślepnąc od świateł Jakub Żulczyk
  4. To, co zostawiła Ellen Marie Wiseman
  5. Rewizja (seria z Joanną Chyłką tom 3.) Remigiusz Mróz
  6. Uwolnij mnie (seria Połączeni) Laurelin Paige
  7. Mądre bajki Agnieszka Antosiewicz
  8. Oczami mężczyzny (nie) idealnego Rafał Wicijowskiego
  9. Immunitet (seria z Joanną Chyłką tom 4.) Remigiusz Mróz
  10. O psie, który wrócił do domu W. Bruce Cameron

Po jakie książki sięgnęliście w zeszłym miesiącu?

Przeczytaj także