Bestsellery sierpnia 2019 w TaniaKsiazka.pl

Wakacje już za nami, a wraz z wrześniem wielkimi krokami zbliża się jesień. Nawet ostatnia fala sierpniowych upałów skończyła się nagle i za oknem zrobiło się już całkiem jesiennie. Jesteście ciekawi, po jakie książki w sierpniu nasi TanioKsiążkowi Klienci sięgali najchętniej?

Bestsellery sierpnia 2019 w TaniaKsiazka.pl

Gorący sierpień i gorące książki

Gorąca sierpniowa aura być może miała wpływ na to, że nasi Klienci sięgali po gorące książki. W czołówce zestawienia bestsellerów ostatniego miesiąca lata znalazły się wszystkie trzy tomy serii Blanki Lipińskiej o miłości Laury i mafijnego bossa – Massimo: 365 dni, Ten dzień i Kolejne 356 dni. Jednak to nie jedyne powieści romansowo-erotyczne, jakie znalazły się w naszej topce sierpnia. Dużym zainteresowaniem cieszył się także Damien, najnowszy, 5. tom serii Bracia Slater od irlandzkiej autorki. L.A. Casey.

Sprawdzone bestsellery

Na ostatnie lektury lata czytelnicy wybierali także książki, które już od dawna mają status bestsellerów. To powieści historyczne: Kołysanka z Auschwitz Mario Escobara oraz Tatuażysta z Auschwitz Heather Morris, oraz głośny thriller Pacjentka, którego autorem jest Alex Michaelides.

Wzruszające powieści obyczajowe

W zestawieniu sierpnia znalazła się także książka Gdzie jesteś, Bernadette? Marii Semple. Z pewnością ma to związek z całkiem udaną ekranizacją, która trafiła do polskich kin. Jednak warto zauważyć, że Klienci naszej księgarni częściej wybierali starsze wydanie tej zabawnej i zarazem wzruszającej historii, niż nowe, z filmową okładką.

Katarzyna Michalak swoją najnowszą powieścią, Marzycielka,  zamknęła bestsellerową Trylogię autorską. Poprzednie części serii już dawno skradły serca czytelniczek. Zatem nie ma nic zaskakującego w tym, że najnowsza z miejsca trafiła do naszego zestawienia bestsellerów.

Myśleć mniej? To jest to!

Coraz większe zainteresowanie czytelników wzbudza poradnik skierowany do osób, które nie potrafią poradzić sobie z natłokiem myśli. Christel Petitcollin w swojej książce Jak myśleć mniej pisze o sposobach na to, jak sobie poradzić z nadmiarem myśli. Ta książka także znalazła się w zestawieniu bestsellerów sierpnia.

Bestsellery sierpnia 2019 w TaniaKsiazka.pl

  1. Kolejne 356 dniBlanka Lipińska (seria 365 dni)
  2. Ten dzieńBlanka Lipińska (seria 365 dni)
  3. 365 dniBlanka Lipińska (seria 365 dni)
  4. Kołysanka z Auschwitz, Mario Escobar
  5. Pacjentka, Alex Michaelides
  6. Marzycielka, Katarzyna Michalak (Trylogia autorska)
  7. Jak myśleć mniej, Christel Petitcollin
  8. Tatuażysta z Auschwitz, Heather Morris
  9. Gdzie jesteś, Bernadette? Maria Semple
  10. Damien L.A. Casey (seria Bracia Slater)

A po jakie książki Wy sięgnęliście w ostatnim miesiącu lata?

Przeczytaj także