Bestsellery sierpnia 2018 w TaniaKsiazka.pl

Wraz z początkiem września już tradycyjnie mam dla Was zestawienie książek, po które nasi TanioKsiazkowi Klienci najchętniej sięgali w minionym miesiącu.

Letnie miesiące bezsprzecznie należały do dwóch książek, które od czerwca nie schodzą z naszego bestsellerowego podium: A ja żem jej powiedziała… Kaśki Nosowskiej i Tatuażysta z Auschwitz Heather Morris, jesteście ciekawi, czy w sierpniu te książki były równie popularne?

Bestsellery sierpnia 2018 w TaniaKsiazka.pl

Bestsellery sierpnia 2018 w TaniaKsiazka.pl

22 sierpnia miała swoją premierę kolejna część edukacyjnej opowieści o sympatycznym bohaterze, który pomaga w nauce mówienia: Pucio na wakacjach. Ćwiczenia wymowy dla przedszkolaków. Nic dziwnego, że ta książka znalazła się na naszej sierpniowej liście bestsellerów, bo Pucia kochają dzieci i ich rodzice. Nasi klienci, przy okazji tej premiery, często sięgali też po pierwszą część serii skierowaną do młodszych Czytelników: Pucio mówi pierwsze słowa.

Skoro już jesteśmy przy literaturze dziecięcej, to warto wspomnieć o książkach, które co prawda nie znalazły się na liście 10 bestsellerów sierpnia, ale nadal cieszą się niesłabnącą popularnością. To seria książeczek edukacyjnych skierowana do najmłodszych – Kicia Kocia.

W związku z tym, że ciepły sierpień sprzyjał wyjazdom, a najwygodniejszą lekturą do zabrania ze sobą w podróż jest ta w wersji kieszonkowej, na naszej liście bestsellerów znalazły się dwa pockety: Nieodnaleziona Remigiusza Mroza i Idealne życie, kryminał Minki Kent.

Hashtag Remigiusza Mroza znalazł się na czwartym miejscu bestselerów lipca. W sierpniu nadal chętnie kupowaliście najnowszą powieść tego autora, ale pozycja zanotowała spadek.

Na uwagę zasługuje kilka książek z gruntu literatury kobiecej.  Waszym zainteresowaniem, drogie Panie, nadal cieszył się Tylko twój, pierwszy tom zmysłowej serii Cole od Vi Keeland. Ta książka jest dostępna w księgarniach od końca lipca. Chętnie sięgałyście też po pierwszy tom serii Połączeni Laureiln Paige – Uwolnij mnie. To trochę starsza książka, bo została wydana we wrześniu 2016 roku.

Książka dla kobiet – 365 dni Blanki Lipińskiej – zanotowała wzrost popularności i znalazła się na pierwszym miejscu naszego zestawienia. Tuż za nią, znalazły się – a jakże – popularne w ostatnich miesiącach: A ja żem jej powiedziała i Tatuażysta z Auschwitz.

Lista – bestsellery sierpnia 2018 w TaniaKsiazka.pl

  1. 356 dni Blanka Lipińska
  2. Tatuażysta z Auschwitz Heather Morris
  3. A ja żem jej powiedziała… Katarzyna Nosowska
  4. Nieodnaleziona Remigiusz Mróz
  5. Idealne życie Minka Kent
  6. Hashtag Remigiusz Mróz
  7. Pucio na wakacjach. Ćwiczenia wymowy dla przedszkolaków Marta Galewska-Kustra
  8. Pucio mówi pierwsze słowa Marta Galewska-Kustra
  9. Połączeni. Tom 1. Uwolnij mnie Laurelin Paige
  10. Cole. Tom 1. Tylko twój Vi Keeland

A jaki książki Wy kupiliście w sierpniu?

Przeczytaj także