Bestsellery października 2018 w TaniaKsiazka.pl

Październik dobiegł końca. Jesteście ciekawi, jakie książki wybierali najczęściej nasi klienci na swoje jesienne lektury? Tradycyjnie przygotowałam dla Was listę bestsellerów miesiąca.

Bestsellery października 2018 w TaniaKsiazka.pl

Bestsellery października 2018 w TaniaKsiazka.pl

Na najnowszej liście bestsellerów naszej księgarni ponownie znalazły się książki, które goszczą w zestawieniu popularnych tułów już od kilku miesięcy. Klienci TaniejKsiążki nadal chętnie wybierali Tatuażystę z Auschwitz, opartą na prawdziwej historii książkę Heather Morris oraz A ja żem jej powiedziała… Katarzyny Nosowskiej, artystki, która po tylu latach nadal pozytywnie zaskakuje swoich fanów.

Tak, jak we wrześniu na liście bestsellerów znalazły się też: skierowana do młodzieży #sexedpl Anji Rubik oraz kryminał Kontratyp Remigiusza Mroza, kolejna część serii z Joanną Chyłką.

Czytelniczki nadal często sięgały po Ten dzień, debiutancką książkę kontrowersyjnej autorki Blanki Lipińskiej. W tym miejscu warto zaznaczyć, że w październiki ukazała się też kolejna powieść tej autorki. 365 dni jest bezpośrednią kontynuacją opowiedzianej przez nią historii. W związku z popularnością pierwszej części nie ma co się dziwić, że następna też niemal z miejsca zyskała status bestsellerowej.

Jeżeli już jesteśmy przy książkach, które wzbudzają kontrowersje, to na naszej październikowej liście bestsellerów znalazła się nowość Niebezpieczne związki Donalda Tuska. To efekt kooperacji  Wojciecha Sumlińskiego, dziennikarza i publicysty i Tomasza Budzyńskiego, majora ABW.

W październiku poznaliśmy laureata Literackiej Nagrody Nike 2018. Jury doceniło Marcina Wichę za jego debiut – Rzeczy, których nie wyrzuciłem. W związku po tę książkę, która jest wspomnieniem o zmarłej matce autora, sięgnęło wielu naszych Klientów.

Nasze Klientki chętnie wybierały też literaturę kobiecą. Na liście bestsellerów października znalazły się dwie książki Wydawnictwa Kobiecego. Pierwsza z nich to nowość Tylko dla ciebie, drugi tom popularnej serii „Cole” Vi Keeland. Kolejną jest powieść, która miała swoją premierę we wrześniu – Gliniarz Laurelin Paige.

Lista bestsellerów października 2018

  1. Tatuażysta z Auschwitz Heather Morris
  2. #sexedpl. Rozmowy Anji Rubik o dojrzewaniu miłości i seksie Anja Rubik
  3. Ten dzień Blanka Lipińska
  4. 365 dni Blanka Lipińska
  5. Rzeczy, których nie wyrzuciłem Marcin Wicha
  6. A ja żem jej powiedziała… Katarzyna Nosowska
  7. Niebezpieczne związki Donalda Tuska Wojciech Sumliński, Tomasz Budzyński
  8. Kontratyp Remigiusz Mróz
  9. Tylko dla Ciebie Vi Keeland
  10. Gliniarz Laurelin Paige

A po jakie książki Wy sięgnęliście w październiku?

Przeczytaj także