Bestsellery maja 2019 w TaniaKsiazka.pl

Jesteście ciekawi, po jakie książki nasi TanioKsiążkowi Klienci najchętniej sięgali w maju? W takim razie jesteście w dobrym miejscu. 😉 Jak co miesiąc przygotowałam dla Was zestawienie bestsellerów. Koniecznie sprawdźcie, czy wybory naszych Klientów pokrywają się z książkami, po jakie sami sięgnęliście.

Bestsellery maja 2019 w TaniaKsiazka.pl

Bestsellery maja 2019 w TaniaKsiazka.pl

Tegoroczny maj bezsprzecznie należał do Blanki Lipińskiej i jej serii powieści erotycznych. Ciepłe dni tylko sprzyjają zatracaniu się w gorących historiach. Czytelnicy, a może raczej Czytelniczki, chętnie sięgały po wszystkie trzy książki, które wchodzą w skład cyklu. Zatem w zestawieniu bestsellerów maja znalazła się nie tylko najnowsza odsłona historii miłości Laury i Massimo – Kolejne 365 dni, która właśnie w maju miała swoją premierę, ale też 365 dni i Ten dzień.

Klienci naszej księgarni często sięgają po książki Remigiusza Mroza. W maju fani autora nie zawiedli, toteż w zestawieniu bestsellerów znalazł się najnowszy kryminał pisarza – Listy zza grobu, który otwiera całkiem nową serię o patomorfologu Sewerynie Zaorskim.

Listy zza grobu to nie jedyny kryminał, który w maju szybko znikał z naszych wirtualnych półek. Częstym wyborem naszych Klientów okazała się też powieść Emilii Wituszyńskiej, debiutującej pisarki – Niebezpieczna gra.  W zestawieniu bestsellerów miesiąca ponownie znalazł się najnowszy thriller szwedzkiej autorki, Camilli Läckberg, Złota klatka.

Kołysanka z Auschwitz Mario Escobara to książka inspirowana prawdziwą historią Helene Hannemann, kobiety, która w Auschwitz prowadziła przedszkole. W maju, podobnie jak w poprzednich dwóch miesiącach, ta powieść cieszyła się dużym zainteresowaniem.

Jakiś czas temu swoją premierę miał serial Stulecie Winnych. Nic dziwnego w tym, że czytelnicy tłumnie sięgnęli po książkowy pierwowzór Ałbeny Grabowskiej. W naszej księgarni bestsellerem okazał się pakiet zawierający wszystkie trzy części cyklu Stulecie Winnych o losach kilku pokoleń kobiet z jednej rodziny.

Reportaż o homoseksualizmie w Kościele katolickim – Sodoma. Hipokryzja i władza w Watykanie, którego autorem jest Federic Martel, nadal wzbudza wiele emocji w debacie publicznej. Spór, jaki toczy się wokół tej publikacji, ma duży wpływ na zainteresowanie samą książką. To także jeden z naszych majowych bestsellerów.

W aktualnym zestawieniu bestsellerów nie zabrakło też książki dla najmłodszych czytelników. Pucio. Zabawy gestem i dźwiękiem Marty Galewskiej-Kustry znalazła się także w bestsellerach kwietnia.

Bestsellery maja 2019 w TaniaKsiazka.pl – lista

  1. Kolejne 365 dni Blanka Lipińska,
  2. Ten dzień Blanka Lipińska
  3. Listy zza grobu Remigiusz Mróz
  4. 365 dni Blanka Lipińskiej
  5. Pucio. Zabawy gestem i dźwiękiem Marta Galewska-Kustra
  6. Kołysanka z Auschwitz Mario Escobar
  7. Sodoma. Hipokryzja i władza w Watykanie Federic Martel
  8. Złota klatka Camilla Läckberg
  9. Stulecie Winnych Ałbena Grabowska (pakiet zawierający tomy 1-3)
  10. Niebezpieczna gra Emilia Wituszyńska

Przeczytaj także