Bestsellery maja 2018 w TaniaKsiążka.pl

Maj już za nami. To był wyjątkowo ciepły miesiąc, w którym pojawiło się wiele ciekawych i długo oczekiwanych nowości. Jesteście ciekawi, jakie książki cieszyły się w zeszłym miesiącu największym zainteresowaniem? Ten miesiąc bezsprzecznie należał do kontynuacji bestsellerowych serii kryminalnych polskich autorów. Czytelnicy nadal bardzo chętnie sięgają po książki związane z popularną dietą dr. Ewy Dąbrowskiej. Przygotowałam Wam zestawienie najpopularniejszych pozycji: Bestsellery maja 2018 w TaniaKsiążka.pl.

Bestsellery maja 2018 w TaniaKsiążka.pl

Bestsellery maja 2018 w TaniaKsiążka.pl

Bestsellery maja 2018 w TaniaKsiążka.pl10. Manwhore Katy Evans

Pierwsza książka z bestsellerowej serii. Rachel Livingstone jest utalentowaną dziennikarką. To piękna i wrażliwa kobieta. Trafia na ciekawy temat. Ma przeprowadzić wywiad z Malcolmem Saintem – obłędnym, bogatym chicagowskim playboyem.  Co z tego wyniknie?

 

Bestsellery maja 2018 w TaniaKsiążka.pl9. Uwikłana Bruce Porter

Historia oparta na faktach. Spokojne życie bohaterki zakłóca było mąż, który w ramach współpracy z wymiarem sprawiedliwości, wydaje jej nazwisko antynarkotykowej agencji, dlatego Pilar – królowa narkotykowego imperium zaczyna pracować jako tajna agentka.

 

Bestsellery maja 2018 w TaniaKsiążka.pl8. Ciało i ducha ratować żywieniem dr Ewa Dąbrowska

Dr Ewa Dąbrowska to specjalistka w zakresie leczenia żywieniem. Jej dieta odtruwająca, która wspomaga samoleczenie organizmu zdobyła wielką popularność nie tylko wśród celebrytów. Ta książka jest zbiorem porad i przepisów diety owocowo-warzywnej dostosowanych do potrzeb osób cierpiących na różne schorzenia.

 

Bestsellery maja 2018 w TaniaKsiążka.pl7. Był sobie szczeniak. Ellie W. Bruce Cameron

To bestsellerowa nowość. Wyjątkowa książka dla młodzieży, która bardzo szybko zyskała uznanie czytelników. Ellie to wyjątkowa suczka szkolona na psa ratownika. Czy uda się jej sprawić, że dwoje zagubionych ludzi, odnajdzie szczęście?

 

 

Bestsellery maja 2018 w TaniaKsiążka.pl6. Tatuażysta z Auschwitz Heather Morris

To oparta na faktach historia o miłości. Lale Sokołow trafił do obozu w 1942 roku. Jego zadaniem było tatuowanie numerów na przedramionach więźniów. W obozie poznał Gitę. Ich uczucie przetrwało nazistowskie piekło. Opowieść Lalego spisała Heather Morris, autorka scenariuszy.

 

Bestsellery maja 2018 w TaniaKsiążka.pl5. Dziewczyny z Dubaju Piotr Krysiak

Książka jest efektem dziennikarskiego śledztwa wokół głośnej afery dotyczącej luksusowego seksbiznesu. Przedstawia świat bogatych klientów i ekskluzywnych prostytutek. To książka o brudnym świecie, pełnym seksu, narkotyków i wielkich pieniędzy.

 

 

Bestsellery maja 2018 w TaniaKsiążka.pl4. Dieta warzywno-owocowa dr Ewy Dąbrowskiej. Przepisy Beata Dąbrowska

Książka pełna przepisów na posiłki zgodne z dietą Ewy Dąbrowskiej. Jej autorką jest synowa lekarki. To łatwe do wykonania receptury na dania warzywno-owocowe, dzięki którym można nie tylko schudnąć, ale przede wszystkim poprawić swoje zdrowie.

 

Bestsellery maja 2018 w TaniaKsiążka.pl – książki na podium

Bestsellery maja 2018 w TaniaKsiążka.pl3. Przywracać zdrowie żywieniem dr Ewa Dąbrowska

To niepozorna wizualnie pozycja na rynku wydawniczym. Książka ma niemal kieszonkowy format, a mimo tego, mieści w sobie ogromną wiedzę z zakresu zdrowego żywienia. To zbiór prostych i skutecznych metod na przywrócenie równowagi w organizmie dzięki odpowiedniej warzywno-owocowej diecie.

 

Bestsellery maja 2018 w TaniaKsiążka.pl2. Seria z komisarzem Frostem. Tom 5. Zerwa Remigiusz Mróz

Remigiusz Mróz powraca z nową częścią serii. Komisarz Frost budzi się w szpitalu i nie wie, co się z nim działo. Tymczasem, w samym środku sezonu turystycznego odnalezione zostają zwłoki starszego mężczyzny. Jak potoczy się dziennikarskie śledztwo?

 

Bestsellery maja 2018 w TaniaKsiążka.pl1. Czerwony pająk Katarzyna Bonda

Ostatnia część popularnej serii o policyjnej profilerce Saszy Załuskiej. Córka Saszy została porwana, a ona sama zaginęła. Nurek znajduje zwłoki kobiety, która przypomina Załuską. Śledztwo krok po kroku zmierza do odkrycia mrocznej tajemnicy.

 

 

Czy macie już w swojej biblioteczce książki z naszej listy TOP 10 maja? Co polecacie?

Przeczytaj także