Bestsellery lutego 2019 w TaniaKsiazka.pl

Za nami luty, zatem wiosna coraz bliżej. Ja już nie mogę się doczekać pierwszych wiosennych dni. Tymczasem mam dla Was kolejną porcję naszych bestsellerów. Jesteście ciekawi, po jakie książki nasi TanioKsiążkowi Klienci najczęściej sięgali w zeszłym miesiącu?

Bestsellery lutego 2019 w TaniaKsiazka.pl

Bestsellery lutego 2019 w TaniaKsiazka.pl

W zestawieniu bestsellerów lutego 2019 naszej księgarni już tradycyjnie znalazło się kilka nowości, książek, które swoją premierę miały w lutym, bądź pod koniec stycznia.

Wielu naszych klientów sięgnęło po książkę z pogranicza beletrystyki i literatury faktu – Psy Prewencji. To głośny tytuł, w którym znajdziecie oparte na faktach historie o realiach służby w policji. Jej autor – Norbert Grzegorz Kościesza to były policjant, który pisze o doświadczeniach swoich i swoich kolegów po fachu. Z książki wyłania się gorzki obraz policji, jako miejsca, w którym rządzą układy, a piętnowanie funkcjonariuszy, który wtykają przełożonym błędy, jest na porządku dziennym.

Kolejne nowości, które cieszyły się zainteresowaniem to książki, na które czytelnicy czekali już od jakiegoś czasu. Wśród nich jest część bestsellerowej serii Young Adult – P.S. Wciąż Cię kocham. Ta opowieść o dalszych sercowych perypetiach Lary Jean. Pierwsza część serii, Do wszystkich chłopców, których kochałam, została zekranizowana przez Netflix. Krążą też słuchy o planach ekranizacji kolejnych części. Z naszych wirtualnych półek zniknęło też dużo egzemplarzy najnowszej książki autorki bestsellerowych kryminałów, B.A.Paris – Pozwól mi wrócić.

Wśród nowości dużym zainteresowaniem cieszyło się też nowe, uzupełnione wydanie reportażu Kobiety z bloku 10. Eksperymenty medyczne w Auschwitz.

Pod koniec stycznia w księgarniach pojawiła się nowa książka Remigiusza Mroza. Nieodgadniona to druga część cyklu z Damianem Wernerem. Jak inne książki tego autora, ta również stała się częstym wyborem czytelników. Co więcej, Nieodgadniona nie jest jedyną książką tego autora, która trafiła do naszego zestawienia bestsellerów lutego. Nasi TanioKsiążkowi Klienci często wybierali też Kasację (w wersji pocket) i Rewizję – to kolejno 1. i 3. tom zekranizowanej serii o Joannie Chyłce.

Od maja z comiesięcznego zestawienia naszych bestsellerów nie znika Tatuażysta z Auschwitz. Ta powieść inspirowana prawdziwymi wydarzeniami w lutym też była jednym z najczęstszych wyborów naszych klientów. Kolejna książka, która od kilku miesięcy jest jedną z najczęściej wybieranych pozycji to 365 dni Blanki Lipińskiej.

W zestawieniu dziesięciu najczęściej kupowanych książek miesiąca ponownie znalazła się zekranizowana powieść autora bestsellerów W. Bruce’a Camerona – O psie, który wrócił do domu.

Bestsellery lutego 2019 w TaniaKsiazka.pl – lista

Z pewnością jesteście ciekawi, które z powyższych książek znalazły się na podium naszego zestawienia. Proszę, o to lista. 😉

  1. Tatuażysta z Auschwitz, Heather Morris
  2. Kasacja, Remigiusz Mróz (tom 1. serii z Chyłką)
  3. Psy Prewencji, Norbert Grzegorz Kościesza
  4. Rewizja, Remigiusz Mróz (tom. 3. serii z Chyłką)
  5. Pozwól mi wrócić, B. A. Paris
  6. 365 dni, Blanka Lipińska
  7. Nieodgadniona, Remigiusz Mróz (tom 2. cyklu o Damianie Wernerze)
  8. Kobiety z bloku 10. Eksperymenty medyczne w Auschwitz, Lang Hans-Joachim
  9. O psie, który wrócił do domu, W. Bruce Cameron
  10. P.S. Wciąż cię kocham, Jenny Han (tom 2. serii O Chłopcach)

A po jakie książki Wy sięgnęliście w lutym?

Przeczytaj także