Bestsellery listopada 2019 – po te książki sięgaliście najczęściej

Wielkimi krokami zbliżamy się już do końca roku. Za nami listopad, w którym działo się sporo i właśnie zaczęliśmy grudzień, który minie pod znakiem świątecznych prezentów. Jak już przy prezentach jesteśmy, to jeszcze zanim przejdę do bestsellerów listopada, to odeślę was w to miejsce. Znajdziecie w nim całe mnóstwo prezentowych inspiracji.

Bestsellery listopada 2019 - po te książki sięgaliście najczęściej

Zatem najwyższy czas na publikację naszego zestawienia bestsellerów miesiąca. Jesteście ciekawi, po jakie książki nasi tanioksiążkowi klienci najchętniej sięgali w listopadzie?

Bestsellery listopada 2019

W listopadzie, podobnie jak w październiku, dużym zainteresowaniem  cieszyły się książki Olgi Tokarczuk. W naszym zestawieniu bestsellerów znalazły się aż cztery powieści noblistki: Bieguni, Księgi Jakubowe, Prawiek i inne czasy oraz Prowadź swój pług przez kości umarłych.

Warto zauważyć, że w naszym zestawieniu najpopularniejszych książek zeszłego miesiąca dużą grupę stanowią książki dla dzieci. Wśród bestsellerów listopada są aż dwie książki Marty Galewskiej-Kustry z jej serii wspomagającej naukę mówienia: Pucio uczy się mówić oraz Pucio mówi pierwsze słowa.

Obok nich dużym zainteresowaniem cieszyły się Mądre Bajki Agnieszki Antosiewicz i Bajki na dobranoc Małgorzaty Białek, które ukazują się nakładem Wydawnictwa Greg. To książki, które obok edukacyjnych opowiastek kuszą też konkurencyjną ceną (zaledwie 5-6 złotych). Oba tytuły co jakiś czas wracają do naszego zestawienia bestsellerów, zwłaszcza w okolicach Dnia Dziecka, końca roku szkolnego oraz Mikołajek i Świąt Bożego Narodzenia. 😉

Pod koniec października w księgarniach pojawiła się najnowsza książka Katarzyny Bondy – Miłość leczy rany. Fani autorki jak zwykle nie zwiedli i kryminał z miejsca trafił do zestawień bestsellerów. Zainteresowanie książką podsyca fakt, że opisana przez Bondę historia została oparta na faktach. Co więcej, podobno autorkę groźbami próbowano powstrzymać przed publikacją.

Wśród najpopularniejszych książek listopada nie zabrakło też najnowszego romansu od Vi Keeland. Kusząca pomyłka znalazła się w naszym zestawieniu już po raz kolejny.

Bestsellery listopada 2019 – lista książek

  1. Mądre bajki Agnieszka Antosiewicz
  2. Miłość leczy rany Katarzyna Bonda
  3. Bieguni Olga Tokarczuk
  4. Bajki na dobranoc Małgorzata Białek
  5. Księgi Jakubowe Olga Tokarczuk
  6. Pucio uczy się mówić Marta Galewska-Kustra
  7. Prawiek i inne czasy Olga Tokarczuk
  8. Pucio mówi pierwsze słowa Marta Galewska-Kustra
  9. Prowadź swój pług przez kości umarłych Olga Tokarczuk
  10. Kusząca pomyłka Vi Keeland

Przeczytaj także