Bestsellery listopada 2018 w TaniaKsiazka.pl

Listopad minął nam pod kątem obchodów 100 lecia Niepodległości i Czarnego Piątku. Teraz pełną parą ruszają przygotowania do Świąt, wybór prezentów pod choinkę i układanie świątecznego menu… Ale jeszcze zanim to wszystko, mam dla Was listę książek, po które nasi Klienci w listopadzie sięgali najchętniej. Jesteście ciekawi?

Bestsellery listopada 2018 w TaniaKsiazka.pl

Podobnie jak w zeszłym miesiącu nasi Książkoholicy nadal bardzo chętnie wybierali Tatuażystę z Auschwitz Heather Morris i A ja żem jej powiedziała… Kaśki Nosowskiej. Te tytuły nie spadają z tanioksiażkowej listy bestsellerów od maja. Podobnie jest z książką SEXEDPL. Rozmowy Anji Rubik o dojrzewaniu, miłości i seksie, która gości na niej już od września.

Z wirtualnych i niewirtualnych półek naszej księgarni nadal w zawrotnym tempie znika wzbudzająca kontrowersje książka Tomasza Budzyńskiego i Wojciecha Sumlińskiego – Niebezpieczne związki Donalda Tuska. Skoro już jesteśmy przy książkach, o których ostatnio jest głośno w mediach, to nasi Klienci często wybierali też Nieautoryzowaną autobiografię Kuby Wojewódzkiego.

Miłośniczki nurtu kobiecej literatury erotycznej w listopadzie stawiały na książki Blanki Lipińskiej – 365 dni i jej kontynuację – Ten dzień.

Pod koniec października ukazała się najnowsza książka Szczepana Twardocha. Królestwo to nawiązanie do fenomenalnego Króla z 2016 roku. Ten tytuł także znalazł się w naszej listopadowej topce.

A skoro zbliżają się Święta, nic dziwnego, że nasi Ksiażkolicy już też poczuli świąteczny klimat. W zestawieniu bestsellerów listopada znalazły się dwie książki z Wydawnictwa Kobiecego, to zeszłoroczne świąteczne tytuły: Psiego najlepszego autora bestsellera Był sobie Pies  W. Bruce’a Camerona i Świąteczne marzenie Amandy Prowse.

Bestsellery listopada 2018

Z pewnością jesteście ciekawi tego, jak poszczególne tytuły uplasowały się podium. 😆

  1. Tatuażysta z Auschwitz Heather Morris
  2. Ten dzień Blanka Lipińska
  3. Kuba Wojewódzki. Nieautoryzowana autobiografia Kuba Wojewódzki
  4. Świąteczne marzenie Amanda Prowse
  5. A ja żem jej powiedziała... Katarzyna Nosowska
  6. Niebezpieczne związki Donalda Tuska Wojciech Sumliński, Tomasz Budzyński
  7. SEXEDPL. Rozmowy Anji Rubik o dojrzewaniu, miłości i seksie Anja Rubik
  8. 365 dni Blanka Lipińska
  9. Psiego najlepszego. Był sobie pies na święta W. Bruce Cameron
  10. Królestwo Szczepan Twardoch

Przyznajcie się, po jakie książki sięgnęliście w listopadzie?

Przeczytaj także