Bestsellery listopada 2017 w TaniaKsiazka.pl

Październik i listopad były miesiącami wielkich premier, co doskonale widać na liście bestsellerów TaniaKsiazka.pl z listopada. Sprawdźcie, jakie tytuły wybierali Klienci buszujący po TanioKsiążkowych pólkach i jak prezentują się Bestsellery listopada 2017. Być może te tytuły będą dla Was inspiracją, do tego, co warto podarować pod choinkę… i oczywiście, co dołączyć do własnych, domowych bibliotek. Zaczynamy od miejsca 10.

Bestsellery listopada 2017 w TaniaKsiazka.pl – miejsca: 10. 9. i 8.

Gwiazdka z nieba - kup na TaniaKsiazka.plMiejsce 10. i 9. w tym miesiącu dumnie zajmują romanse. Gwiazdka z nieba Katarzyny Michalak to ciepła, świąteczna opowieść o tym, że nawet w najczarniejszej godzinie warto wierzyć w cuda. Natomiast Womanizer Katy Evans to kolejna gorąca propozycja od słynnej autorki erotyków. Pisarka powraca z historią seksownego szefa i młodej stażystki. Połączy ich ognisty romans!Womanizer - kup na TaniaKsiazka.pl

Miejsce 8. należy do długo wyczekiwanej książki Labirynt duchów Carlosa Ruiz Zafona. Autor ponownie zaprasza nas do niezwykłych wydarzeń z Cmentarza Zapomnianych Książek. Spotkacie bohaterów znanych z poprzednich części serii i zupełnie nowych.

Bestsellery listopada 2017 w TaniaKsiazka.pl – miejsca: 7., 6. i 5. 

 Ania. Biografia Anny Przybylskiej - kup na TaniaKsiazka.plNa miejscu siódmym Ania. Biografia Anny Przybylskiej. Ta książka to przede wszystkim obraz Ani, jaki mieli jej bliscy. Jest to jednak także ich próba pogodzenia się ze stratą ukochanej córki, matki i żony. Must Read dla wszystkich fanów aktorki i fanów bardzo dobrze napisanych biografii.

Na miejscu piątym i szóstym dwie książki opowiadające o związkach. W pierwszej, Turbulencji mamy do czynienia z relacją mocno erotycznąTurbulencja - kup na TaniaKsiazka.pl między pilotem samolotów rejsowych a stewardessą. Połączy ich gorący i zakazany romans. Natomiast w drugiej książce pt. Jak zawsze Zygmunta Miłoszewskiego spojrzenie na związek jest zgoła inne. Tutaj mamy małżeństwo z długim stażem, które już nie pała do siebie dawną namiętnością. Teraz mają szansę (dostają ja od autora książki), aby dokonać innych życiowych wyborów.

Bestsellery listopada 2017 w TaniaKsiazka.pl – miejsce: 4

Czarownica - kup na TaniaKsiazka.plOstatnie miejsce przed podium w tym miesiącu to słynna Czarownica Camilli Lackberg. Sprawa kryminalna, z którą spotkamy się w tej części serii, to zaginięcie małej dziewczynki, dziwnie podobne do tego sprzed lat. Jednak tamtym razem osoby potencjalnie odpowiedzialne za popełnione przestępstwo, nigdy nie zostały ukarane.

Bestsellery listopada 2017 w TaniaKsiazka.pl – podium

Pierwsza trójka należy w tym miesiącu do (idąc od miejsca trzeciego): Mikołajka Rene Goscinnego i Jeana Jacquesa Sempe, Początku DanaPsiego Najlepszego - kup na TaniaKsiazka.pl Browna i na pierwszym miejscu: Psiego najlepszego czyli Był sobie pies na święta Bruce’a W. Camerona. Dwa pierwsze tytuły są już doskonale znane Czytelnikom. Natomiast Psiego najlepszego to słodka i niezwykle mądra powieść świąteczna, napisana przez autora bestsellerowej książki Był sobie pies.

Lista listopadowych bestsellerów niech będzie dla was drogowskazem, po co warto sięgnąć w następnej kolejności, a także listą świątecznych propozycji pod choinkę.
Wesołych Świąt!

Przeczytaj także