Bestsellery lipca 2019 w TaniaKsiazka.pl

Dziś chciałabym podsumować pierwszy miesiąc wakacji. Po względem aury tegoroczny lipiec był nieco chłodny. Jednak to nie powód do smutku (no, chyba że właśnie te chłodne dni objął Wasz urlop). Przecież właśnie taka pogoda sprzyja pochłanianiu książek. Jesteście ciekawi, jakie książki Klienci naszej księgarni wybierali na wakacyjne lektury dla siebie i swoich dzieci? W takim razie sprawdźcie zestawienie bestsellerów lipca 2019, które dla Was przygotowałam.

Bestsellery lipca 2019 w TaniaKsiazka.pl

Bestsellery lipca 2019 w TaniaKsiazka.pl

Chłodny początek lata z gorącymi książkami

W lipcu nasi TanioKsiążkowi Klienci (a może dokładniej: nasze TanioKsiążkowe Klientki), podobnie jak w poprzednich miesiącach chętnie wybierały książki Blanki Lipińskiej. Toteż po kolejny raz w czołówce naszej listy bestsellerów znalazły się trzy powieści wchodzące w skład serii z pogranicza literatury sensacyjnej i erotycznej. To bestsellerowe 365 dniTen dzień i najnowsza: Kolejne 365 dni. W składzie aktualnego zestawienia naszych topowych książek znalazł się także jeszcze jeden romans od polskiej pisarki, tym razem od K.N. Haner – Ring Girl. To nowość na rynku wydawniczym.

Weterani listy bestsellerów TaniaKsiazka.pl

Czytelnicy wciąż chętnie wybierają beletryzowane, oparte na prawdziwych wydarzeniach powieści o tematyce obozowej. Kołysanka z Auschwitz Mario Escobara nie schodzi z naszej listy bestsellerów od marca, w którym miała premierę. Dodatkowo, po krótkiej nieobecności do bestsellerów miesiąca powróciła popularna książka Heather Morris – Tatuażysta z Auschwitz.

Miłośnicy prozy mocniejszych wrażeń w lipcu bardzo często sięgali po Pacjentkę Alexa Michaelidesa.

Na lato dla dzieci? Pucio!

Rodzice w lipcu często decydowali się na edukacyjne książeczki logopedki Marty Galewskiej-Kustry z serii z Puciem. Zatem w naszym zestawieniu lipcowych bestsellerów znalazły się publikacje skierowane do najmłodszych czytelników, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z nauką mówienia. To: Co robi Pucio?, Zabawy gestem i dźwiękiem oraz Pucio mówi pierwsze słowa.

Bestsellery lipca 2019 w TaniaKsiazka.pl

  1. Kolejne 365 dni Blanka Lipińska
  2. Ten dzień Blanka Lipińska
  3. 365 dni Blanka Lipińska
  4. Kołysanka z Auschwitz Mario Escobar
  5. Pacjentka Alex Michaelides
  6. Pucio. Zabawy gestem i dźwiękiem Marta Galewska-Kustra
  7. Tatuażysta z Auschwitz Heather Morris
  8. Co robi Pucio? Marta Galewska-Kustra
  9. Ring Girl K.N. Haner
  10. Pucio mówi pierwsze słowa Marta Galewska-Kustra

W tym miejscu znajdziecie zestawienie naszych bestsellerów czerwca.

Przeczytaj także