Bestsellery lipca 2018 w TaniaKsiazka.pl

Jak co miesiąc przygotowałam dla Was garść informacji o tym, jakie pozycje wydawnicze cieszyły się największym zainteresowaniem w naszej księgarni TaniaKsiazka.pl. Czy jesteście ciekawi tego, które książki były najpopularniejszy letnimi, lipcowymi lekturami?

Bestsellery lipca 2018 w TaniaKsiazka.pl

Bestsellery lipca 2018 w TaniaKsiazka.pl

Podobnie jak w poprzednim miesiącu, książkami, po które nasi TanioKsiazkowi Klienci sięgali najczęściej były A ja żem jej powiedziała Kaśki Nosowskiej i Tatuażysta z Auschwitz Heather Morris.

Dużą popularnością cieszyły się też nowości wydawnicze. Jedną z nich jest 365 dni Blanki Lipińskiej. To książka, która ukazała się na początku lipca, a już przed premierą nazywano ją polską wersją 50 twarzy Greya. Nic dziwnego, że nadal cieszy się dużym zainteresowaniem.

18 lipca swoją premierę miała najnowsza książka Remigiusza Mroza – Hashtag. Wszystkie propozycje, które wychodzą spod pióra tego autora od razu stają się bestsellerami, a skoro pisze ponadprzeciętną ilość książek w roku, któraś z nich zawsze, aktualnie zdobywa status bestsellerowej. Już dawno przestało to nas dziwić. 😉

Na naszej lipcowej liście bestsellerów znalazły się też nowe, gorące książki z gruntu literatury adresowanej do Pań. Tak się składa, że obie wydało Wydawnictwo Kobiece i autorkami obu jest Vi Keeland, niezaprzeczalna mistrzyni gatunku. Jedną z tych książek jest niegrzeczny romans biurowy, który miał premierę w czerwcu, Bossman. Druga to wydana w lipcu pierwsza część serii ColeTylko twój.

Lekki spadek popularności zauważyliśmy w przypadku najnowszej książki Jojo Moyes Moje serce w dwóch światach, która w czerwcu była na 3 pozycji naszego zestawienia bestsellerów miesiąca.

Outsider króla literatury grozy, Stephena Kinga, nomen omen najbardziej popularnego pisarza w Polsce w 2017 roku wg. raportu Biblioteki Narodowej, staje się coraz bardziej popularny. Swoją premierę miał w czerwcu i pojawił się w naszym czerwcowym zestawieniu bestsellerów TaniejKsiążki. W lipcu wskoczył na wyższą pozycję.

W tym miesiącu, w zestawieniu bestsellerów pojawiły się też dwie książki dla dzieci, które na rynku wydawniczym są już od dłuższego czasu, są to: Mądre bajki Agnieszki Antosiewicz i kultowy polski komiks Kajko i Kokosz. Szkoła latania, którego autorem jest Janusz Christa.

Na pewno jesteście ciekawi, jakie miejsce w naszym zestawianiu – Bestsellery lipca 2018 – zajmują poszczególne książki. 😉

Bestsellery lipca 2018 w TaniaKsiazka.pl. Lista

  1. A ja żem jej powiedziała… Katarzyna Nosowska
  2. Tatuażysta z Auschwitz Heather Morris
  3. 365 dni Blanka Lipińska
  4. Hashtag Remigiusz Mróz
  5. Mądre bajki Agnieszka Antosiewicz
  6. Outsider Stephen King
  7. Moje serce w dwóch światach Jojo Moyes
  8. Kajko i Kokosz. Szkoła latania Janusz Christa
  9. Bossman Vi Keeland
  10. Cole. Tom 1.Tylko twój Vi Keeland

Za miesiąc zaserwuję Wam kolejną porcję informacji o bestsellerach.

A Wy po jakie książki sięgnęliście w lipcu?

Przeczytaj także