Bestsellery kwietnia 2020 w TaniaKsiazka.pl

Za nami prawdziwie wiosenny miesiąc. Wiosna nastraja do czytania! Jesteście ciekawi, jakie książki w zeszłym miesiącu najbardziej zainteresowały naszych klientów? Tradycyjnie przygotowałam dla Was zestawienie 10 bestsellerów miesiąca. Nadal nie maleje zainteresowanie książkami Blanki Lipińskiej, ale na liście najpopularniejszych książek pojawiło się też kilka nowości.

Bestsellery kwietnia 2020 w TaniaKsiazka.pl

Bestsellery kwietnia 2020 w TaniaKsiazka.pl

Blanka Lipińska nie daje się zdetronizować

W czołówce naszej kwietniowej listy bestsellerów po raz kolejny znalazły się wszystkie książki z serii 365 dni: tytułowa i kolejne: Ten dzień i Kolejne 365 dni. Mimo tego, że to już od dawna nie są nowości, czytelniczki nadal bardzo chętnie wybierają te powieści. Zgodnie z ostatnim raportem Biblioteki Narodowej dotyczącym stanu czytelnictwa w Polsce, Lipińska jest jedną z popularniejszych autorek – my śledząc wybory naszych klientów zaobserwowaliśmy to już dawno 😉

Czytelniczki chętnie sięgają po literaturę nurtu romasowo-erotycznego i powieści Blanki Lipińskiej nie są jedynymi erotykami z naszego zestawienia. W kwietniu dużą popularnością cieszyła się nowa książka Whitney G. – Niegrzeczny szef.

Kryminał i thriller

Remigiusz Mróz kontynuuje swoją popularną serię o Joannie Chyłce. W księgarniach pojawiła się nowa, już 11, a odsłona tej historii – Ekstradycja. Pisarz ma wielu fanów, więc jak każda jego nowość tak i ta od razu wzbudziła duże zainteresowanie.

W zestawieniu znalazły się też dwa thrillery. Nasi klienci nadal chętnie sięgali po najnowszą powieść B.A. Paris – Dylemat. Wśród popularnych w kwietniu książek znalazła się też Stażystka Alicji Sinickiej.

Beletrystyka historyczna

Nie maleje popularność powieści inspirowanych prawdziwymi historiami, zwłaszcza tymi z czasów II wojny światowej. Wśród bestsellerów kwietnia jest Położna z Auschwitz Magdy Knedler. Spore zainteresowanie wzbudziła też oparta na faktach powieść o wojennych losach sióstr Podgórskich – Światło ukryte w mroku autorstwa Sharon Cameron.

Wiedźmin wiosną wciąż interesuje

Mimo tego, że od grudniowej premiery serialu o Wiedźmie minęło już sporo czasu, to czytelnicy nadal chętnie sięgają po książki o Geralcie z Rivii.

Bestsellery kwietnia 2020 w TaniaKsiazka.pl – lista

  1. Kolejne 365 dni Blanka Lipińska
  2. Położna z Auschwitz Magda Knedler
  3. Ten dzień Blanka Lipińska
  4. 365 dni Blanka Lipińska
  5. EkstradycjaRemigiusz Mróz
  6. Niegrzeczny szef Whitney G.
  7. Światło ukryte w mroku Sharon Cameron
  8. Dylemat B.A. Paris
  9. Wiedźmin. Ostatnie życzenie Andrzej Sapkowski
  10. Stażystka Alicja Sinicka

Przeczytaj także