Bestsellery książkowe 2017 roku!

Bestsellery książkowe 2017 roku! Sprawdź >>Sylwester za nami, Nowy Rok 2018 przed nami! Zanim zaczniemy ostrzyć sobie ząbki na książkowe nowości, warto sięgnąć pamięcią wstecz i przypomnieć sobie jakie tytuły królowały w zeszłym roku. Przygotowaliśmy listę książek, które zasiadały na tronie najlepiej sprzedających się książek w tamtym okresie. Oto bestsellery książkowe 2017 roku!

Bestsellery książkowe 2017 roku

Styczeń to czas podsumowań, także tych literackich. Chociaż wiemy, że TanioKsiążkowicze trzymali rękę na czytelniczym pulsie i byli na bieżąco ze wszystkimi książkowymi nowościami 2017 roku, to jednak warto odświeżyć sobie pamięć i jeszcze raz zerknąć na tytuły, które zdecydowanie zasłużyły na miano bestsellerów.

Bestsellery książkowe 2017 roku! Sprawdź >>

W naszym zestawieniu najbardziej pożądanych książek 2017 roku w księgarni TaniaKsiazka.pl znajduje się ponad 200 tytułów – fantastyka, kryminały, reportaże, książki obyczajowe, literatura młodzieżowa i wiele, wiele innych. Sami zobaczcie, do jakich miejsc zawędrowała nasza wyobraźnia i jacy bohaterowie towarzyszyli nam w czytelniczych przygodach ubiegłego roku. 😉

Zestawienie najlepszych książek 2017 roku

Zeszły rok był naprawdę obfity w znakomite książki. Poniższe tytuły to tylko niektóre z nich! Jeżeli chcecie zobaczyć wszystkie bestsellery książkowe 2017 roku, to pełną listę znajdziecie TUTAJ.

Psiego najlepszego! Sprawdź >>Psiego najlepszego. Był sobie pies na święta to książka, która pokazuje, że bezwarunkowa miłość oferowana przez naszych pupilów, potrafi odmienić wiele w życiu. To urocza opowieść napisana z humorem, która w 2017 roku zrobiła furorę, nie tylko wśród miłośników czworonogów. Urzekającą psią historię znajdziecie TUTAJ.

 

Jak zawsze! Sprawdź >>

Jak zawsze to wielkie literackie zaskoczenie ubiegłego roku. Zygmunt Miłoszewski, ceniony współczesny twórca kryminału i sensacji, postanowił napisać powieść o nieuchronnym przemijaniu oraz miłości ponad wszystko, osadzoną w realiach Polski lat 60. Wyszło mu to zabójczo dobrze! Jest to historia małżeństwa Grażyny i Ludwika, którzy żyją ze sobą już pięćdziesiąt lat. Podczas jednej ze swoich rocznic, para cofa się w czasie do lat swojej młodości! Mają szansę odmienić swoje życie i zacząć od nowa. Tylko czy się na to zdecydują? Dowiecie się o tym, czytając książkę. 😉 Znajdziecie ją TUTAJ.

Początek! Sprawdź >>Trzecia z naszych propozycji to Początek, spod pióra Dana Browna. Jest to kolejna część przygód profesora Harvardu – Roberta Langdona, który przybywa do Bilbao w Hiszpani, aby wziąć udział w niecodziennym wydarzeniu naukowym. Jego dawny student Edmond Kirch ma tam wygłosić prezentację, która może na zawsze odmienić oblicze nauki. Niestety, zostaje ona nieoczekiwanie przerwana, a Robert Langdon musi wyruszyć w pościg za wiedzą, która wymyka się z rąk. Jeżeli chcecie się dowiedzieć, jak potoczą się jego przygody, to książkę znajdziecie TUTAJ.

Powyższe przykłady to oczywiście tylko nieliczne bestsellery książkowe 2017 roku. W naszym zestawieniu znajdziecie ich o wiele więcej!

Pełne zestawienie bestsellerów książkowych 2017 znajduje się TUTAJ
Bestsellery książkowe 2017 roku! Sprawdź >>

Przeczytaj także