Bestsellery czerwca 2020 w TaniaKsiazka.pl

Początek miesiąca to czas podsumowań. Jesteście ciekawi, po jakie książki w czerwcu nasi klienci sięgali najchętniej? Na naszej liście bestsellerów jest kilka niespodzianek 😉

Bestsellery czerwca 2020 w TaniaKsiazka.pl

Bestsellery czerwca 2020 w TaniaKsiazka.pl

To, że świeżutka Jadłonomia po polsku od Marty Dymek znalazła się na czele naszego zestawienia czerwcowych bestsellerów, nie jest zaskoczeniem. Zaskoczeniem jest, że obok niej znalazły się dwa poradniki dotyczące zdrowego żywienia i diety SIRT: Dieta SIRT Glena Mattena i Aidana Gogginsa oraz poradnik polskich autorek: Magdaleny Jarzynki-Jendrzejewskiej i Ewa Sypnik-Pogo pt. Jedz i chudnij z dietą SIRT.

Thrillery i sensacje

Nowa książka Wojciecha Chmielarza, Wyrwa, już drugi raz pojawia się w naszym zestawieniu bestsellerów miesiąca. To nie jedyny thriller na naszej liście. Po premierze serialowej adaptacji książki Harlana Cobena, W głębi lasu, na Netflixie, mnóstwo czytelników sięgnęło po nowe wydanie oryginału.

Na liście bestsellerów czerwca znalazła się też nowa powieść tajemniczej pisarki-prawniczki Pauliny Świst. Jej Przekręt to już trzecia część serii sensacyjno-romansowej.

Erotyki od Whitney G.

I tak płynnie przeszliśmy do niegrzecznych książek. Wśród czerwcowych bestsellerów znalazły się dwie powieści erotyczne jednej autorki i nie jest to Blanka Lipińska. Miłośniczki gatunku sięgnęły zarówno po nowszą (Grzeszny doktor) i nieco starszą (Niegrzeczny szef) powieść Whitney G. z cyklu Intensywne doznania.

Polityczne, komentowane…

Jakiś czas temu w księgarniach pojawiła się nowa książka Rafała Ziemkiewicza Cham niezbuntowany. To pozycja szeroko komentowana w mediach i sięgnęło po nią mnóstwo czytelników, zwłaszcza po tym jak Allegro na jakiś czas, ze względów ideologicznych, zabroniło jej sprzedaży na platformie.

Dla dzieci

W zestawieniu kolejny raz pojawiła się nieco starsza książka dla dzieci Barbary Kosmowskiej — Niezłe ziółkoTo jedyna pozycja z nurtu literatury dziecięcej, jaka znalazła się w naszej dziesiątce bestsellerów.

Bestsellery czerwca 2020 – lista

  1. Jadłonomia po polsku, Marta Dymek
  2. Dieta SIRT, Glen Matten i Aidan Goggins
  3. Przekręt Paulina Świst
  4. Cham niezbuntowany, Rafał Ziemkiewicz
  5. Grzeszny doktor. Whitney G.
  6. Jedz i chudnij z dietą SIRT, Magdalena Jarzynka-Jendrzejewska i Ewa Sypnik-Pogo
  7. Niezłe ziółko Barbara Kosmowska
  8. W głębi lasu, Harlan Coben
  9. Wyrwa, Wojciech Chmielarz
  10. Niegrzeczny szef, Whitney G.

Przeczytaj także