Bestsellery czerwca 2018 w TaniaKsiażka.pl

Nasze bestsellerowe podium w maju należało do polskich autorów i kontynuacji serii kryminalnych: Katarzyny Bondy i jej Czerwonego pająka oraz Remigiusza Mroza i piątego tomu serii z komisarzem Forstem  – Zerwy. Z kolei w czerwcu na rynku wydawniczym pojawiło się sporo ciekawych nowości, część z nich szybko stała się popularna. Jesteście ciekawi, jakie książki w naszej księgarni cieszyły się największą popularnością? Przed Wami: bestsellery czerwca 2018.

Bestsellery czerwca 2018 w TaniaKsiażka.pl

Bestsellery czerwca 2018 w TaniaKsiażka.pl

10.  Zerwa Remigiusz MrózBestsellery czerwca 2018 w TaniaKsiażka.pl. Zerwa

W środku sezonu turystycznego w Rysach znaleziono zwłoki zamordowanego mężczyzny. W związku z tym, że ciało leżało na granicy państw, śledztwem musi zająć się polska i słowacka policja. Komisarz Forst budzi się w szpitalu w Zakopanem z amnezją obejmującą ostatnie dni.

 

Bestsellery czerwca 2018 w TaniaKsiażka.pl. Prawo miłości9. Domniemanie niewinności. Tom 3. Prawo miłości Whitney G.

Skrzywdzona Aubrey stara się zapomnieć o Andrew. Po rozpadzie ich związku mężczyzna rzuca się w wir przypadkowych randek, by w końcu zrozumieć, że tęskni za byłą partnerką. Postara się odzyskać miłość i zaufanie Aubrey.

W tej książce miłość przeplata się z nienawiścią. To wciągająca lektura, która rozpala zmysły.

Bestsellery czerwca 2018 w TaniaKsiażka.pl. Outsider8. Outsider  Stephen King

Słyszeliście, że King jest najchętniej czytanym autorem w Polsce? Nic dziwnego, że jego najnowsza książka też cieszyła się dużą popularnością.

W parku znaleziono ciało chłopca. Wszystkie dowody wskazują na to, że mordercą jest jeden z najbardziej lubianych obywateli miasteczka – Terry Maitland. Czy to na pewno on zabił? W tej zaskakującej historii nic nie jest tym, czym się wydaje.

Bestsellery czerwca 2018 w TaniaKsiażka.pl. Kropla nadziei7. Kropla nadziei Katarzyna Michalak

Ostatni tom Serii mazurskiej. To poruszająca opowieść o poszukiwaniu miłości.

Tragiczne wydarzenia sprawiły, że świat Mateusza, Siergieja i Nataniela legł w gruzach. Przecież zawsze jest szansa na lepsze jutro i kroplę nadziei.

 

Bestsellery czerwca 2018 w TaniaKsiażka.pl. Podejrzany6. Podejrzany Paulina Świst

To najnowsza książka Pauliny Świst.

Maria, aplikantka adwokacka i żołnierz Daniel wdali się w romans, w którego efekcie Maria urodziła córkę. Gdy Daniel trafił na odwyk, kobieta wyszła za mąż za swojego przyjaciela. A potem? Będzie ostro, groźnie i wciągająco.

 

Bestsellery czerwca 2018 w TaniaKsiażka.pl. Ellie5. Był sobie szczeniak. Ellie W. Bruce Cameron

To historia o sympatycznej suczce Ellie, którą od małego szkolono na psa ratownika. Czy Ellie zdoła pomóc dwojgu samotnym i zagubionym w życiu ludziom: Jakobowi i Mayi?

 

 

Bestsellery czerwca 2018 w TaniaKsiażka.pl. Czerwony pająk4. Czerwony pająk Katarzyna Bonda

Ostatnia część popularnej serii o policyjnej profilerce Saszy Załuskiej.

Córka Saszy zostaje porwana, a ona sama znika w tajemniczych okolicznościach. W starej torpedowni nurek znajduje zwłoki kobiety, która wygląda jak profilerka.

 

Podium: bestsellery czerwca 2018 w TaniaKsiażka.pl

Bestsellery czerwca 2018 w TaniaKsiażka.pl. Moje serce w dwóch światach3. Moje serce w dwóch światach Jojo Moyes

To kolejna powieść o losach Lou Clark. Bohaterka, żeby uciec od przeszłości, wyjeżdża do Nowego Jorku. W Londynie zostaje jej nowy chłopak. Czy związek na odległość przetrwa?

W nowym mieście poznaje Josha, który przypomina jej utraconego ukochanego. Lou jest rozdarta między dwoma mężczyznami w dwóch różnych światach. Jaką decyzję podejmie?

Bestsellery czerwca 2018 w TaniaKsiażka.pl. Tatuażysta z Auschwitz2. Tatuażysta z Auschwitz Heather Morris

To historia o miłości, która narodziła się w obozie zagłady i przetrwała nazistowskie piekło. Lale zgłasza się do pracy dla Niemców, by zapewnić bezpieczeństwo swoim bliskim. Tatuuje numery więźniom Auschwitz. W ten sposób poznaje słowacką Żydówkę Gitę.

 

Bestsellery czerwca 2018 w TaniaKsiażka.pl. A ja żem jej powiedziała1. A ja żem jej powiedziała… Katarzyna Nosowska

O tej książce było już głośno, zanim pojawiła się w księgarniach.

Ta książka jest zbiorem 50 humorystycznych tekstów, które są komentarzem do rzeczywistości i do jej absurdów.

Nosowska pisze z dystansem i tego dystansu uczy czytelnika.

 

W czerwcu Czytelnicy TaniejKsiążki chętnie sięgali na półki z literaturą kryminalną i sensacyjną (Zerwa, Czerwony pająk, Podejrzany). Jednak większą popularności cieszyły się książki, których tematem były romantyczne historie, takie jak: Moje serce w dwóch światach, Tatuażysta z Auschwitz. Nie jest zaskoczeniem, że na pierwszym miejscu bestsellerów czerwca 2018 znalazł się debiut pisarski Katarzyny Nosowskiej A ja żem jej powiedziała. Czy czytaliście już książki z powyższej listy?

Przeczytaj także