Bestsellerowe audiobooki kwietnia 2017!

Audiobooki 2017Drodzy Czytelnicy! Bestsellerowe audiobooki kwietnia 2017 to nasza specjalna propozycja na dziś, przygotowana z myślą właśnie o Was. Dyskusji o tym, czy lepiej sięgać po tradycyjną książkę, czy też jej zamienniki tj. ebook czy audiobook jest wiele. Jesteśmy pewni, że zwolennicy danych form mogliby wymieniać ich zalety do rana tak jak przeciwnicy ich wady. Nasze ekipa wie jedno. Każdy ma prawo wyboru, a my staramy się dbać o wszystkich jednakowo. Dlatego dziś prezentujemy Wam specjalną listę, z której ucieszą się miłośnicy audiobooków. Jeśli zaś jeszcze nie mieliście okazji zetknąć się z taką formą książki, to doskonała okazja, by spróbować czegoś nowego!

Bestsellerowe audiobooki kwietnia 2017

Specjalnie dla was nasza ekipa zebrała w jednym miejscu najbardziej popularne audiobooki z połowy tego miesiąca. Teraz bez problemu znajdziecie największe bestsellery, które w kwietniu zaczęły rozchodzić się jak świeże bułeczki. Wśród ów propozycji są nagrania reprezentujące najróżniejsze gatunki literackie. Absolutnie każdy znajdzie tu coś dla siebie. Począwszy od miłośników przygody, fantasy czy kryminałów, kończąc na tych, którzy uwielbiają mroczne i sensacyjne klimaty. To również audiobooki dla dzieci czy powieści historyczne.

Gwarantujemy, że nikt, kto zapozna się z ofertą, nie wyjdzie z pustymi rękoma. Co więcej! Teraz na wszystkie audiobooki nałożyliśmy specjalne rabaty, dzięki czemu nabędziecie je w o wiele niższych cenach! To najlepsza okazja, by spróbować czegoś nowego bez poczucia straty funduszy. Ci zaś, którzy już wiedzą, że taka forma książki przypada im do gustu, mogą udać się na polowanie i wrócić z naprawdę niezłymi zdobyczami.

Nie zwlekajcie więc dłużej i koniecznie sprawdźcie, co przygotowaliśmy dziś specjalnie dla was! Oto top 5 audiobooków najchętniej słuchanych przez pierwszą połowę kwietnia 2017 r. w Taniej Książce:

MIEJSCE 5: Harda Elżbiety Cherezińskiej

Harda to opowieść o kobiecie niezwykłej, której losy nierozerwalnie wplatają się w dzieje Polski, Szwecji, Danii, Norwegii i Anglii. Namiętności, walka o tron, krwawe bitwy oraz zniewalające historie to królestwo, po którym Elżbieta Cherezińska porusza się z lekkością i drapieżnością sokoła.

MIEJSCE 4: Król Szczepana Twardocha

Piękne samochody, kobiety, zimna wódka i gorąca krew. Boks, dzielnice nędzy i luksusowe burdele, błoto Woli i eleganckie ulice Śródmieścia. Żydzi i Polacy. Getto ławkowe i walki uliczne. Etniczny, społeczny, religijny i polityczny tygiel Warszawy 1937 roku. A ponad wszystkimi podziałami  zasady gangsterskiego świata, w którym siła jest najcenniejszą walutą.

MIEJSCE 3: Duchowe życie zwierząt Petera Wohllebena

Najpierw sekrety życia drzew, a teraz opowieści o świecie zwierząt wskoczyły na listy, nie tylko audiobookowych, bestsellerów. Sięgnijcie po tę książkę, by znaleźć odpowiedzi na chociażby takie pytania: Czy koguty okłamują kury? Czy łanie mogą być pogrążone w żałobie? Czy konie mogą być zawstydzone?

MIEJSCE 2: Lśnienie Stephena Kinga

Klasyka opowieści grozy tym razem w formie widowiska. Jack Torrance, były nauczyciel, a obecnie poszukujący weny pisarz, otrzymuje pracę dozorcy w opuszczonym na okres zimowy górskim hotelu Panorama. Kiedy burze śnieżne odcinają od świata rodzinę Torrance’ów, obdarzony telepatycznymi zdolnościami Danny, pięcioletni syn Jacka, odkrywa, że hotel jest nawiedzony, a duchy powoli doprowadzają jego ojca do obłędu.

MIEJSCE 1: Był sobie pies Bruce’a Camerona

Oto przepełniona pogodą ducha i nieodpartym urokiem opowieść o wiernym psiaku, który za cel życiowy postawił sobie wpajanie ludziom znaczenia miłości i lojalności. Główny bohater książki to bezdomny kundelek, który szybko kończy swój smętny żywot. Jednak zaskakującym zrządzeniem losu odradza się w postaci ślicznego złotowłosego szczeniaczka.

Bestsellerowe audiobooki kwietnia 2017 z pewnością przyciągają uwagę. Jeśli jednak szukacie innych książek, całą ofertę audiobooków znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także