Baśnie Barda Beedle’a – J.K. Rowling

Fani twórczości J.K. Rowling szykujcie się! Baśnie Barda Beedle’a to książka, która ujrzy światło dzienne już 16 marca bieżącego roku i z pewnością przypadnie wam do gustu. To jedna z tych pozycji, którą każdy miłośnik serii o Harrym Potterze powinien mieć na swojej półce. Dlaczego? Przekonajcie się sami!

Baśnie Barda Beedle’a – magiczny zbiór

Dokładnie tak! Książka zawiera niezliczoną liczbę klasycznych baśni, które teraz zostały odświeżone i poddane czarującym zabiegom. Wszystko to za sprawą Hermiony Granger. Otóż owa czarodzieja przełożyła teksty z antycznych run. Zaś o obszerne komentarze uzupełnił je sam Albus Dumbledore. Czytelnicy znajdą tu zarówno wzruszające historie, jak i te wywołujące lęk przed śmiercią i dreszczyk grozy. Oczywiście nie zabraknie fragmentów zabawnych, doprowadzających do łez szczęścia. Całość rozpoczyna specjalny wstęp napisany przez J.K. Rowling. Ale to nie wszystko! Odbiorcy będą mieli okazję nacieszyć oczy rysunkami, stworzonymi przez absolutnego mistrza w tej dziedzinie, chorwackiego artysty – Tomislava Tomica. Gwarantujemy, że zarówno czarodzieje jak i mugole znajdą tu coś dla siebie. Dlatego też nie zwlekajcie i już dziś w domowej biblioteczce zróbcie miejsce dla tej pozycji!

Przypominamy, że książka pt. Baśnie Barda Beedle’a w sprzedaży pojawi się 16 marca 2017 roku. Znajdziecie ją tutaj. Jest to bez wątpienia nie lada gratka dla wszystkich miłośników słynnej już serii o Harrym Potterze. Ale polecamy ją gorąco nie tylko fanom J.K. Rowling. To wspaniała książka, która przeniesie każdego czytelnika w magiczny świat baśni i zaczaruje jego serce!

Przeczytaj także