Balwierz – nowa książka Bondy z serii o Hubercie Meyerze!

Hubert Meyer powraca! Wygląda na to, że wszystkim fanom cyklu o profilerze dziesięcioletnia przerwa zostanie wynagrodzona w tym roku z nawiązką, ponieważ Balwierz – nowa książka Bondy – już w październiku pojawi się w księgarniach! Kiedy premiera? Szczegółowe informacje znajdziecie poniżej.

Balwierz - nowa książka Bondy w październiku!

Balwierz – nowa książka Bondy z serii o Hubercie Meyerze!

Historia Huberta Meyera nabrała niezłego tempa – Balwierz to już trzecia książka z bestsellerowej serii wydana w tym roku! W maju ukazał się tom pod tytułem Nikt nie musi wiedzieć, a w lipcu Klatka dla niewinnych. Katarzyna Bonda nie ma jednak zamiaru zwalniać, dlatego dla swoich czytelników ma nową opowieść, tym razem poświęconą Balwierzowi z Narwi.

Tym razem autorka przenosi akcję powieści na Podlasie. Tajemniczy morderca popełnia wyjątkowo mroczną zbrodnię: zabija kilkuletniego chłopca o imieniu Tymek, syna miejscowej femme fatale. Ciało dziecka, z którego upuścił krew, zostawia w środku lasu, w kapliczce pod wezwaniem świętego Huberta. Czy jest to rodzaj ofiary?

Na tej makabrycznej zbrodni się jednak nie kończy. Niedługo po śmierci chłopca, strzał snajpera pozbawia życia księdza Donata Gizę, zapalonego myśliwego, członka lokalnego koła łowieckiego. Ofiar wciąż przybywa… kto stoi za morderstwami?

Na to pytanie odpowiedzi będzie musiał udzielić Hubert Meyer. Profiler w poszukiwaniu spokoju po bójce z Kołomyjskim, zaszywa się w chacie Domana w Narwi, licząc na ukojenie, które ma mu przynieść kontakt z przyrodą. Niestety, tym razem nie będzie dane mu odpocząć. Meyer włącza się w działania lokalnych śledczych, ale praca nie będzie łatwa. Psycholog śledczy zmierzy się z mrocznymi układami i interesami, które łączą okolicznych mieszkańców w zmowie milczenia.

Kim jest morderca i co go łączy z miejscowymi notablami?

Balwierz – nowa książka Bondy. Kiedy premiera?

Premiera Balwierza, czyli szóstej części przygód Huberta Meyera, jest zaplanowana na 13 października 2021 r.

Powieść ukaże się nakładem Wydawnictwa Muza.

Najnowszą książkę Katarzyny Bondy już teraz przedpremierowo możecie zamówić W TYM MIEJSCU.

Wszystkie tomy serii o Hubercie Meyerze znajdziecie natomiast POD TYM LINKIEM.

Zobacz także:

Przeczytaj także