Bądź zmianą – wywiad z Markiem Kamińskim

Bądź zmianą - kup na TaniaKsiazka.plBądź zmianą to książka, która dostępna w sprzedaży będzie od 29 stycznia 2020 roku. Ta pozycja przypadnie do gustu przede wszystkim każdemu fanowi polskiego podróżnika ekstremalnego. Poza tym powody do zadowolenia mają wszyscy miłośnicy literatury faktów i reportaży. Prezentowana dziś książka to nic innego jak wywiad Marka Kamińskiego, przeprowadzony przez Joannę Podsadecką. Jeśli zatem poszukujecie książek o nietuzinkowych osobowościach, trafiliście idealnie. Koniecznie sprawdźcie, czego możecie spodziewać się po prezentowanej dziś książce. Gwarantujemy, że nawet najbardziej wymagający odbiorca znajdzie tu coś dla siebie. To również świetna propozycja motywacyjna na nowy rok.

Bądź zmianą – kilka słów o książce

Najpierw bezkresna zielona tajga, martwe konie na dzikich stepach Mongolii i audiencja u japońskiej księżniczki. Następnie surowe ziemie tajemniczych Ajnów, żydowski „raj” na terytorium Rosji i spotkanie z islamskim mistykiem. Czy to w ogóle możliwe podczas jednej wyprawy? Kamiński udowadnia, że tak.

Do tego podróż samochodem elektrycznym z Polski do Japonii i z powrotem. 30 000 km bez emisji CO2. Co więcej, takiej wyprawy jeszcze nikt nie zorganizował. Był prekursorem. Poza tym w tej ekspedycji nie chodziło o dotarcie do kolejnego trudnego do zdobycia miejsca. Ponieważ celem było wyjście poza schematy, pokazanie innej perspektywy myślenia o świecie, ekologii i technologii. Czy mu się udało? Oczywiście! Zmiana jest możliwa i Marek Kamiński pokazał, jak możecie jej dokonać.

Ponadto w 2020 roku mężczyzna po raz kolejny wyrusza na ekotechnologiczną wyprawę Power4Change. Tym razem dookoła świata. Ale to nie wszystko. W najnowszej eskapadzie do pomocy podróżnik będzie miał humanoidalnego robota, Noa. Człowiek i robot połączą siły w niezwykłej wyprawie, a ta książka stanowi jej fundament. Jeśli więc chcecie dowiedzieć się więcej, koniecznie zerknijcie, co na jej temat ma do powiedzenia Kamiński.

Przypominamy, że książka pt. Bądź zmianą będzie dostępna w sprzedaży już od 29 stycznia bieżącego roku. Prezentowany dziś tytuł znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy tę pozycję każdemu wielbicielowi literatury faktu i reportaży. Sprawdźcie sami!

Przeczytaj także