Bądź moim światłem – Agata Przybyłek

Bądź moim światłem - kup na TaniaKsiazka.plBądź moim światłem to doskonała propozycja dla wszystkich miłośniczek polskiej pisarki, Agaty Przybyłek. Poza tym powody do zadowolenia mają także wielbicielki literatury obyczajowej. Ponieważ autorka zasłynęła właśnie z kobiecych powieści obyczajowych, komedii romantycznych oraz dramatów psychologicznych. Jej historie cieszą się ogromnym zainteresowaniem w całym kraju. Ponadto w błyskawicznym tempie zyskują status bestsellerów. A to wszystko nie bez powodu. Jej powieści chwytają za serce i pozostają z czytelniczkami jeszcze na długo po zakończeniu książki. W związku z tym, jeśli do tej pory nie było wam po drodze z jej twórczością, koniecznie nadróbcie zaległości. Dziś macie do tego idealną okazję. Bądź moim światłem jest już dostępna w sprzedaży. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Bądź moim światłem – historia, poruszająca serce

Czy to możliwe, by jeden spacer zmienił całe życie? Główna bohaterka Magda wraca do mieszkania w pewien listopadowy wieczór. Nieoczekiwanie całe miasto pogrąża się w mroku. Okazuje się, że dziewczyna ma naprawdę wyjątkowego pecha. Ponieważ nie dość, że w całej dzielnicy nie ma prądu, to jeszcze rozładował się jej telefon. Los jednak nie pozostawił jej w sytuacji bez wyjścia. Przechodzący obok mężczyzna z latarką proponuje jej pomoc. Rozmowa i wspólny spacer sprawiają, że między dwojgiem nieznajomych rodzi się nić porozumienia.

Jednak w domu na Magdę czeka mąż, z którym od lat dzieli swoje życie. Przecież przysięgali, że to na dobre i na złe. Jednak wiele wskazuje na to, że uczucie, które kiedyś ich łączyło, już dawno wygasło. Czy aby na pewno? Ponowne spotkanie z poznanym tamtego pechowego wieczoru mężczyzną sprawia, że Magda ma coraz więcej dylematów. Co wybierze, lojalność czy własne szczęście?

Prezentowaną dziś powieść pt. Bądź moim światłem znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim wielbicielkom literatury obyczajowej i kobiecej. Agata Przybyłek stworzyła niezwykle dojrzałą i przejmującą historię o tych najtrudniejszych wyborach w życiu. Tym samym po raz kolejny udowodniła, że jej sukces to nie kwestia przypadku, a ogromnego talentu. Sprawdźcie same!

Przeczytaj także