Bądź fit na wiosnę, złap poradniki do -45%

Zbliża się wiosna, a to zawsze nastraja optymistycznie, prawda? Dni są coraz dłuższe, zza chmur coraz częściej wygląda słońce, a to nastraja… energetycznie. Znamy sposób na to, jak tę wiosenną energię i narastający optymizm spożytkować. Zadbaj o siebie! Zregeneruj się po zimie i bądź fit na wiosnę!

Bądź fit na wiosnę, złap poradniki do -45%

Jak to zrobić? Jako książkoholicy wiemy o tym, że odpowiedzi na wszystkie pytania na świecie, znajdziemy w książkach. Dlatego wybraliśmy dla Ciebie mnóstwo poradników dotyczących zdrowego stylu życia. Każdą z tych książek możesz potraktować, jako cierpliwego osobistego trenera personalnego, motywacyjnego lub dietetyka. Co więcej, te poradniki złapiesz ze nawet do -45% taniej. Możesz je złapać aż do końca marca.

Bądź fit na wiosnę – poradniki do -45% >>

Zdrowie jest bardzo ważne i w wielu aspektach, to my mamy wpływ na wydajność naszego ciała. Gdy będziemy o nie dbać, dostarczać mu pełnowartościowego, zdrowego paliwa przy zapewnieniu odpowiedniej dozy ruchu, to ono się nam odwdzięczy.

Wybrałam dla Ciebie kilka ciekawych poradników.

Zbrodnie fast foodów - sprawdź >Zbrodnie fast foodów Joel Fuhrman, Robert Phillips

Mimo tego, że wiemy o tym, że fast foody nie są niczym dobrym, to i tak po nie sięgamy. Wiemy niby o tym, że źle wpływają na nasz organizm, że od nich tyjemy… Wiedza, wiedza i jeszcze raz wiedza! Tylko ona może nas uratować 😉

Nie łudźmy się, w intencji koncernów spożywczych wcale nie leży nasze zdrowie, a nadmiar cukru, soli i innych składników „dodatkowych”, którymi nafaszerowane są słodycze, pieczywo wszelkiego rodzaju wysoko przetworzona żywność, może zaowocować tragicznymi skutkami.

Pięć zdrowych nawyków. Sprawdź >

Pięć zdrowych nawyków Darin Olie

Autor, ekspert żywieniowy, na podstawie własnych doświadczeń, badań i obserwacji stworzył nie tyle pięć zasad zdrowego stylu życia, ile oparł je  na pięciu podstawowych siłach zdrowotnych: jakości żywienia, nawodnieniu, detoksykacji, natlenieniu i alkalizacji…

Chcesz dowiedzieć się więcej? Sięgnij po książkę 🙂

Złap poradniki do -45% >>

Bądź fit na wiosnę, złap poradniki do -45%

Przeczytaj także