Back to School artykuły szkolne do 50% taniej!

Hej, słyszysz to? Przecież to szkolny dzwonek! Rok szkolny rozpocznie się lada dzień i uczniowie zaczną lekcje.

Back to School artykuły szkolne do 50% taniej! w TaniaKsiazka.pl

Ach ten czas: warkoczyki, kokardy, podkolanówki, granatowe spódniczki, białe bluzki i pierwszy dzwonek. Tak właśnie pamiętam swój pierwszy dzień w szkole. Ale byłam wtedy podekscytowana, byłam podekscytowana przez cały tydzień, aż dostałam pierwszą pałkę za brak pracy domowej, o której z podekscytowania zapomniałam… Tak pałkę, pamiętajcie, że kiedyś edukacja wczesnoszkolna wyglądała inaczej i oceny wcale nie były opisowe. 😉

Back to School

Później każdy pierwszy dzień szkoły niósł ze sobą trochę stresu i ciekawości: co przyniesie rozpoczynający się właśnie rok szkolny i do czego mnie to wszystko doprowadzi. Jak sami widzicie, wyboistą ścieżką, doprowadziło mnie właśnie w to miejsce, z którego teraz do Was piszę. 😉

Do nowego roku szkolnego trzeba się odpowiednio przygotować, to prawda tak stara, jak powszechna edukacja. Tu czas na małą dygresję. Czy wiecie, że obowiązek szkolny w Polsce ma 99 lat! 7 lutego 1919 roku wydano dekret o obowiązkowej, siedmioletniej szkole powszechnej. To dość późno, bo np. w Prusach i Danii obowiązkową edukację wprowadzono już w drugiej połowie XVIII wieku.

Wróćmy do tego, że do lekcji trzeba się przygotować. Jeżeli zaspałeś, zaurlopowałeś lub z innych względów nie kupiłeś artykułów szkolnych wcześniej, to mamy coś specjalnie dla Ciebie. Ruszamy z akcją Back to School!

Back to School artykuły szkolne do 50% taniej! >>

Nie masz już wymówki, żeby dalej zwlekać z zakupami, bo przeceniliśmy nawet do 50% wszystkie artykuły szkolne, które mamy w TanioKsiażkowym magazynie. Musisz wiedzieć, że mamy tam wiele ciekawych produktów, które tęsknie spoglądają w Twoją stronę: bloki, zeszyty, długopisy, cienkopisy, mazaki, plecaki, piórniki i więcej rzeczy, których potrzebujesz. Wszystko znajdziesz tutaj.

Spiesz się, bo artykuły szkolne z naszego magazynu szybko znajdują nowe domy. Z minuty na minutę mamy ich coraz mniej.

Back to School artykuły szkolne do 50% taniej.  Sprawdź!

Back to School artykuły szkolne do 50% taniej! w TaniaKsiazka.pl

Promocja trwa tylko do 18 września!

Przeczytaj także