Ayla. Lis, który oczarował świat – lisie życie

Ayla. Lis, który oczarował świat - kup na TaniaKsiazka.plAyla. Lis, który oczarował świat to genialny reportaż, który przypadnie do gustu każdemu wielbicielowi tego gatunku literackiego. Poza tym powody do zadowolenia mają wszyscy, którzy lubią literaturę faktu o nietuzinkowych wydarzeniach lub postaciach. Książka będzie dostępna w sprzedaży od 20 listopada 2019 roku. W tym wypadku główną bohaterką zamieszania jest ruda lisica. Jak się okazuje, nie taka chytruska, za jaką ją wszyscy mają. A może jednak? Zastanawialiście się kiedyś, czy lis może stać się gwiazdą instagrama? Pies, kot, królik, świnka morska – owszem. Ale dziki lis? Okazuje się, że one też doskonale pozują i mogą odwdzięczyć się opiekunowi miłością i oddaniem.

Ayla. Lis, który oczarował świat – niezwykła historia zwierzaka, który pokazał, jak być oddanym przyjacielem

Los małego lisa z rudą kitą był przesądzony i nie malował się w kolorowych barwach. Ponieważ Aylę hodowano na fermie jedynie dla pięknego futra. Jednak, kiedy miała 4 tygodnie, została szczęśliwie ocalona przez Silje. Kobieta postanowiła uratować ją przed śmiercią. Tylko czy lisa i człowieka może połączyć przyjaźń? Wtedy, kiedy mamy do czynienia z prawdziwym życiem, a nie bajką…

Ayla nie miała szans na przeżycie w naturalnych warunkach jak inne lisy. Szybko okazało się, że pełen wdzięczności lis nie odstępował swojej opiekunki na krok. W związku z tym kobieta stała się szczęśliwą „lisią mamą”. I postanowiła podzielić się ze światem relacjami z ich życia, publikując w mediach społecznościowych niesamowite zdjęcia ze wspólnych wypraw. To był strzał w dziesiątkę! Setki tysięcy internautów pokochały Aylę. Kiedy po roku lis zaginął, wszyscy z niepokojem trzymali kciuki za szczęśliwy finał tej historii. W końcu nieczęsto się zdarza, aby tak mała istota przypomniała ludziom, co jest w życiu najważniejsze.

Przypominamy, że książka pt. Ayla. Lis, który oczarował świat będzie dostępna na polskim rynku od 20 listopada bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy tę pozycję wszystkim miłośnikom reportaży i literatury faktu. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Przeczytaj także