Autobiografia Adama Ostrowskiego!

Brzydki, zły i szczery - zobacz na TaniaKsiazka.pl >>Autobiografia Adama Ostrowskiego to nie lada gratka dla wszystkich miłośników polskiego hip-hopowca. O.S.T.R., bo pod takim pseudonimem artystycznym występuje muzyk, to niekwestionowana legenda polskiego rapu. I oto właśnie fani mają szansę zapoznać się z jego życiem dzięki pierwszej na rynku autobiografii.

Książką pt. Brzydki, zły i szczery będzie dostępna w sprzedaży od 15 maja 2019 roku i z pewnością przypadnie do gustu każdemu, kto interesuje się biografiami nietuzinkowych ludzi. Jesteście zainteresowani? Koniecznie sprawdźcie, co znajdziecie w prezentowanej dziś pozycji!

Autobiografia Adama Ostrowskiego – tego tytułu nie możecie przegapić

O.S.T.R. na polskiej scenie hip-hopowej jest już od początku lat dziewięćdziesiątych. Nadal nie wyobraża sobie życia bez robienia rapu. Trudno wyobrazić sobie rynek hip-hopowy bez Adama Ostrowskiego. Tym razem wszyscy miłośnicy jego twórczości mają niepowtarzalną okazję, by przekonać się o tym, że Ostry radzi sobie świetnie nie tylko ze słowem przed mikrofonem. Brzydki, zły i szczery to opowieść o nim i jego rapowaniu oraz o ludziach, którzy są dla niego ważni, napisana przejrzystym i lekkim językiem.

Autor w książce opowiada czytelnikom o tym, jak w mieszkaniu na trzecim piętrze bałuckiego wieżowca powstawały pierwsze hip-hopowe kawałki. Ostrowski pisze przede wszystkim o ludziach, bohaterach swojego dzieciństwa. Są to rodzice, przyjaciele i muzyczni idole. To historia chłopaka, który uwielbia grać w kosza i, tak jak wielu innych, ma kłopoty w szkole. Jednak prezentowana dziś autobiografia to przede wszystkim opowieść o wytrwałym dążeniu do celu. O idealiście, dla którego muzyka i koncertowanie były całym światem, aż do dramatycznego koncertu w Bielsko-Białej. Tym samym raper pisze również o tym, jak zaczęło się jego „Życie po śmierci”.

Przypominamy, że autobiografia Adama Ostrowskiego będzie dostępna w sprzedaży od 15 maja bieżącego roku. Książkę pt. Brzydki, zły i szczery znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom literatury faktu i biografii. Po tę pozycję powinien sięgnąć również każdy miłośnik hip-hopu i samego mistrza polskiej sceny rapowej.

Przeczytaj także