Audiobooki w domu – co warto sprawdzić?

Audiobooki w domu w dzisiejszej dobie epidemii koronawirusa to doskonała propozycja dla tych, którzy do tej pory nie czytali książek lub robili to sporadycznie. Doskonale wiemy, że każdy z nas ma mnóstwo innych, absorbujących obowiązków. W związku z tym nie zawsze jest czas na relaks z literaturą. Tym samym przychodzimy z pomocą i prezentujemy Wam dziś audiobooki. To doskonała propozycja dla wszystkich zabieganych i aktywnych odbiorców.

Macie na głowie dzieci, Wasza praca wymaga tego, abyście opuścili dom? Nawet w domu czas wolny spędzacie aktywnie? A może szukacie czegoś, co zajmie Wasze pociechy? Dobrze się składa! Ponieważ wśród prezentowanych dziś audiobooków znajdziecie propozycje nie tylko dla dorosłych, ale też dla tych najmłodszych słuchaczy. Nie zabrakło tu poradników, dotyczących samorozwoju czy reportaży oraz literatury pięknej. Sprawdźcie koniecznie!

Rozdarta zasłona - kup na TaniaKsiazka.plAudiobooki w domu – Rozdarta zasłona

Jest to historia oparta na prawdziwych wydarzeniach. Główna bohaterka to młoda, kaleka muzułmanka. Kobieta w cudowny sposób poznała Chrystusa, doznała uzdrowienia i stała się chrześcijanką. Tym samym to niezwykła opowieść Pakistanki, której usilne dążenie do nawiązania kontaktu z żywym Bogiem przyniosło jej uwolnienie od ograniczeń związanych z ułomnością i płcią. A to wszystko stanowiło wyzwanie w kulturze, w której dorastała.

Audiobook dostępny.

Audiobooki w domu – Będzie bolałoAudiobooki w domu – sprawdź na TaniaKsiazka.pl

To reportaż, który opowiada o realiach brytyjskiej służby zdrowia. W związku z tym pokazuje, jak naprawdę wygląda praca lekarzy i lekarzy stażystów. To doskonały obraz tego, co dzieje się w większości krajów. Adama Kaya szczerze do bólu opisuje swoją walkę z na pierwszej linii frontu brytyjskiej służby zdrowia. W związku z tym z zabawnych, przerażających i wzruszających zapisków Kaya dowiecie się wszystkiego, co chcieliście wiedzieć. Jak i tego, czego wolelibyście nie słyszeć.

Audiobook dostępny.

Sztuka samodzielnej nauki - kup na TaniaKsiazka.plAudiobooki w domu – Sztuka samodzielnej nauki

Doskonały poradnik na obecne czasy. To świetna propozycja przede wszystkim dla każdego uczni, który przygotowuje się do ważnych egzaminów. Czy to matury, czy egzaminu ósmoklasisty. Jednak oczywiście nie tylko oni powinni posłuchać tych porad. Ponieważ jest to zwięzły i praktyczny przewodnik dla każdego, kto chce z powodzeniem samodzielnie uczyć się różnych rzeczy.

Dzięki niemu szybko zrozumiecie, jakie są warunki powodzenia samodzielnej nauki i jak się do niej dobrze przygotować. Przyswoicie sobie zasady tzw. piramidy sukcesu w nauce: pewności siebie, zarządzania sobą i nauki. Poza tym nauczycie się skutecznych technik automotywacji.

Audiobook dostępny.

Audiobooki w domu – Cukierku, ty łobuzie!Audiobooki w domu - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Ten audiobook zainteresuje wszystkich najmłodszych odbiorców. Dodatkowo to lektura szkolna! Znajdziecie tu ciekawą i wciągającą historię. Głównym bohaterem jest tu wesoły i sprytne kot, który wywraca do góry nogami życie rodziny Marcela. Cukierek to mały, pręgowany dachowiec. Wszyscy go kochają, choć czasem przysparza kłopotów i niektórych doprowadza tym do szaleństwa. Słuchacze znajdą tu dużą dawkę humoru i zaskakujących przygód.

Audiobook dostępny.

Audiobooki w domu - sprawdź na TaniaKsiazka.plAudiobooki w domu – Taka praca nie ma sensu

Kolejny poradni, który pomoże wam zarządzać swoim czasem w tym trudnym okresie. Wykorzystajcie wolne pozytywnie i sprawcie, by w waszym życiu zaszły znaczące zmiany. Autor, Tony Schwartz, kreśli mapę ukazującą drogę do nowego sposobu pracy. Pokazuje, że wybitne wyniki wymagają nie tylko rytmicznego przechodzenia od pracy do odpoczynku, ale także czerpania energii z różnych źródeł. Najlepiej funkcjonujemy nie wtedy, gdy przed długi okres pracujemy na wysokich obrotach, jak komputer, lecz wtedy, gdy regularnie przechodzimy od zużywania do regenerowania energii związanej z każdą z czterech potrzeb: fizyczną, emocjonalną, umysłową i duchową.

Audiobook dostępny.

Audiobooki w domu – Miłość w czasach zarazyMiłość w czasach zarazy - kup na TaniaKsiazka.pl

Czego mogą spodziewać się słuchacze? To opowieść o uczuciu niewydarzonego bękarta i poety Florentino Arizy oraz trzeźwej, rozsądnej Ferminy Dazy, spełniającym się po półwieczu oczekiwania. Bohaterowie przechodzą przez wszystkie kręgi miłości. A w związku z tym towarzyszą im młodzieńcze zadurzenie, małżeństwo z rozsądku, szalone namiętności, miłości idealizowane oraz ulotne pragnienia cielesne.

Audiobook dostępny.

Przeczytaj także