Audiobooki i eBooki – hity na czasie

Audiobooki i eBooki do idealne rozwiązanie dla wszystkich czytelników, którzy z różnych powodów nie zawsze mogą mieć przy sobie książkę. Takie formy sprawdzą się również idealnie podczas dalekich podróży, kiedy to miejsca w walizce czy torbie jest zawsze zbyt mało. Z myślą o tym wszystkim, nasza ekipa przygotowała specjalne zestawienie najbardziej popularnych eBooków i Audiobooków, abyście bez trudu mogli znaleźć to, co interesuje was najbardziej.

Audiobooki i eBooki – teraz jeszcze taniej

Oczywiście uporządkowane listy popularnych i lubianych tytułów to nie wszystko. Teraz, drodzy czytelnicy, możecie nabyć elektroniczną wersję ulubionej książki lub jej odczyt w formie mp3 ze sporą zniżką. Niektóre powieści zostały przecenione nawet aż o 52%! Takiej okazji nie możecie przegapić. Nie do końca jesteście przekonani, co do takiej formy książki? Pomyślcie tylko, ile idzie za tym korzyści. W autobusie podczas godzin szczytu, gdzie panuje tłok i ścisk wystarczy mieć odtwarzacz muzyczny i słuchawki w uszach. I już! Tłum znika a wy zamiast słuchać historii życia ludzi, których nie znacie, zagłębiacie się w ulubioną powieść. Natomiast, jeśli w biegu zdarzyło się wam zapomnieć książki, to gwarantujemy, że wasz smartfon również idealnie się nada do odtworzenia eBooka. Jeśli zaś jesteście posiadaczami dowolnego czytnika to wręcz idealnie. Każdy, kto miał do czynienia z takim sprzętem wie, że to niezwykle wygodna opcja, która nie obciąża podręcznej torby. W dodatku na taki czytnik można wgrać kilka, a nawet kilkanaście tytułów, dzięki czemu pod ręką macie nie jedną, a kilka książek.

Jak więc widać, korzyści z takich form powieści jest bardzo wiele. Tym bardziej warto skorzystać z okazji, gdyż wybrane tytuły zostały objęte mega obniżkami. To doskonała okazja, by uzupełnić swoje zbiory lub po raz pierwszy wypróbować eBooka lub Audiobooka. Gorąco polecamy! Całą ofertę znajdziecie poniżej:

Audiobooki.

eBooki.

Przeczytaj także