Astrologia księżycowa – podróż przez znaki zodiaku

Astrologia księżycowa - sprawdź na TaniaKsiazka.plAstrologia księżycowa to doskonała propozycja dla wszystkich miłośników książek ezoterycznych i parapsychologicznych. Zastanawialiście się kiedyś, czy horoskopy naprawdę się sprawdzają? Już niedługo będziecie mogli przekonać się o tym sami. Prezentowany dziś tytuł na polskim rynku pojawi się już 17 kwietnia 2019 roku. Jeśli wydaje się Wam, że Księżyc to po prostu satelita Ziemi i nie ma żadnego wpływu na nasze życie, koniecznie sięgnijcie po prezentowaną dziś książkę. Autorka, Amy Herring, udowadnia, że srebrny towarzysz naszej planety ma spore znaczenie w kreśleniu ludzkiej przyszłości.  Zainteresowani? Koniecznie czytajcie dalej, by poznać więcej szczegółów!

Astrologia księżycowa – jaki wpływ na nasze życie i przyszłość ma Księżyc?

Trudno nie zgodzić się z faktem, że Księżyc od wieków jest obiektem fascynacji, który skutecznie pobudza wyobraźnię ludzi. Poza tym jego położenie w chwili narodzin określa wiele aspektów naszego dalszego życia. Są to obawy, potrzeby i najgłębsze uczucia. Wiedzieliście o tym? Jeśli nie, z pomocą przychodzi wam prezentowana dziś książka. Dzięki niej nauczycie się interpretować fazy Księżyca. A wszystko po to, by zmaksymalizować własną kreatywność i potencjał.

Amy Herring podpowie wam, jak rozumieć swój znak księżycowy w różnych sferach życia. Ponadto poznacie potęgę energii Księżyca w odniesieniu do znaków zodiaku, domów, planet i wielu innych aspektów. Odkryjecie również wiele praktycznych sposobów na zapewnienie sobie szczęścia, na każdym etapie życia. A to tylko nieliczne korzyści, jakie płyną z zapoznaniem się z prezentowaną dziś lekturą. Nie zwlekajcie więc ani chwili i koniecznie sprawdźcie, co jeszcze was czeka!

Przypominamy, że książka pt. Astrologia księżycowa na polskim rynku będzie dostępna od 17 kwietnia bieżącego roku. Ten niezwykły tytuł znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom parapsychologii i ezoteryki. Gwarantujemy, że nawet najbardziej wymagający wielbiciel gatunku znajdzie tu coś dla siebie. Nie zwlekajcie więc ani chwili i już dziś sprawdźcie, co takiego kryje w sobie ta książka. Książka, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród czytelników na całym świecie.

Przeczytaj także