Arabski mąż – Tanya Valko

Gorąca nowość nadchodzącego miesiąca! Książka Arabski mąż, której autorką jest Tanya Valko, w sprzedaży pojawi się już 9 maja 2017 roku. To absolutnie obowiązkowa pozycja dla wszystkich pań, mających do tej pory do czynienia z poprzednimi historiami stworzonymi przez pisarkę. Najnowsza powieść jest bowiem ich kontynuacją. A to oznacza powrót ulubionych bohaterek i nowe wyzwania, z którymi przyjdzie się im zmierzyć.

Arabski mąż – kobiety w świecie kalifatu

Czytelniczki ponownie będą miały okazję zetknąć się z Dorotą oraz jej dwiema córkami, Marysią i Darią. Oczywiście nie mogło też zabraknąć ich dwóch mężów: Hamida Binladena, bojownika ze światowym terroryzmem, głównego antagonisty fundamentalisty dżihadiego Johna – życiowego partnera Darii. Jednak tym razem autorka skupia uwagę na tych dwóch mężczyznach. Tak diametralnie różnych od siebie, że nie pozostawia wątpliwości, kto jest dobry, a kto zły.

Jak radzą sobie europejskie kobiety w świecie, gdzie krwawe wojny są na porządku dziennym? Jak wygląda codzienność kalifatu, który powstał na terenach Syrii i Iraku? Aby znaleźć odpowiedź na te pytania, należy uważnie prześledzić losy głównych bohaterek opowieści.

Pozostaje jeszcze jedna, bardzo ważna kwestia. Czy Darii uda się wyrwać z tego piekła na ziemi? A jeśli ktoś niemal od zawsze, jak dżihadi John, jest mordercą i sadystą, ma szansę zejść ze złej ścieżki? Czy jego ponadprzeciętna inteligencja i bystrość umysłu pomogą mu w podjęciu właściwych decyzji?

Warto wspomnieć, że Tanya Valko to pseudonim pisarki, absolwentki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Kobieta jest byłą nauczycielką Szkoły Polskiej w Libii. Ponadto przez wiele długich lat była asystentką ambasadorów RP. Przez ponad 20 lat mieszkała w krajach arabskich, w tym w Arabii Saudyjskiej i Indonezji. Dzięki temu jej książki są tak przejmujące i wiarygodne.

Przypominamy, że powieść Arabski mąż do sprzedaży wejdzie już 9 maja bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także