Arabski książę – Tanya Valko

Arabski książę - kup na TaniaKsiazka.plArabski książę to książka, która zadowoli wszystkie fanki twórczości Tanyi Valko. Poza tym powody do radości mają również wielbicielki literatury obyczajowej. Warto tutaj wspomnieć, że pisarka występuje pod pseudonimem, a pochodzi z Krakowa. Była nauczycielką w Szkole Polskiej w Libii, a następnie przez prawie 20 lat, asystentką ambasadorów RP.

Tanya Walko mieszkała w krajach arabskich, w tym w Libii i Arabii Saudyjskiej, a następnie w Indonezji. W 2018 roku, po ponad 25 latach spędzonych na obczyźnie, pozostawiła za sobą dyplomatyczne życie i wróciła do Polski. Teraz czytelniczki mają okazję zapoznać się z jej najnowszą powieścią. Książka jest już dostępna w sprzedaży. I jest to oczywiście kontynuacja niezwykle porywającej sagi arabskiej.

Arabski książę – kilka słów o fabule książki

Czy można polubić życie w złotej klatce, tak że nie chce się jej opuścić i wrócić do M-5? A może bogactwo i rutyna są silniejsze od naturalnego pragnienia wolności?

W tym tomie czytelniczki będą miały okazję zobaczyć, jak potoczą się losy kobiet z rodu Salimich. Doroty i jej dwóch córek: Marysi i Darii oraz ich życiowych partnerów. Czy Dorota po życiowej zawierusze będzie mogła spokojnie cieszyć się szczęściem swojego stadła? A co z miłością Hamida i Marysi Binladenów? Czy ich uczucie okaże się wieczne? Być może na tym krystalicznym związku pojawi się bolesna rysa… Losy Darii też nie są pewne. Czy po latach spędzonych u boku zbrodniarza i terrorysty, Jasema Alzaniego, potrafi się od niego uwolnić? By żyć w cywilizowanym świecie prawa?

Poza tym do głosu dochodzi też najmłodsze pokolenie. Ponieważ Nadia Binladen i Adaś Nowicki też mają coś do powiedzenia. Czy wzorem starszych będą mieli skłonność do popełniania głupich błędów i wpadania w tarapaty? Jak zmienia się współczesny arabski świat? I co nowego w Arabii Saudyjskiej?

Tego wszystkiego dowiecie się z najnowszej książki Tanyi Valko. Przypominamy, że książka pt. Arabski książę jest już dostępna w sprzedaży. Znajdziecie ją tutaj.

Tymczasem tutaj znajdziecie pozostałe tomy z serii. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także