Arabska krucjata Tanyi Valko w sprzedaży od 27 kwietnia

Tanya Valko to autorka cieszącego się ogromną popularnością cykli Arabska saga oraz Azjatycka saga. Dla jej fanów mamy świetną wiadomość. Do sprzedaży trafi właśnie kolejny tom z pierwszej sagi, Arabska krucjata. Jego premiera spodziewana jest na 27 kwietnia 2016 roku. Ta niezwykle przejmująca książka z pewnością zadowoli czytelników, którzy z wielką niecierpliwością czekali na nową publikację Tanyi Valko.

arabska krucjataArabska krucjata to historia napisana przez autorkę, która doskonale orientuje się w środowisku arabskim. Swoje doświadczenie zawdzięcza między innymi naukom w Polskiej Szkole w Libii. Przez wiele lat sprawdzała się również w roli asystentki ambasadorów RP w tym kraju. Powodem sukcesu jej książek z pewnością jest też fakt, że ponad 20 lat mieszkała w różnych krajach arabskich, między innymi w Arabii Saudyjskiej i Indonezji. To wszystko, czego doświadczyła pisarka, znajduje odbicie w jej bestsellerowej Arabskiej sadze, na którą, oprócz najnowszej publikacji – Arabska krucjata – składają się takie tytuły jak: Arabska żona, Arabska córka, Arabska krew oraz Arabska księżniczka.

Sięgając po najnowszą część, wierni czytelnicy z pewnością nie zawiodą się, ponieważ autorka po raz kolejny udowadnia, że saga, która wyszła spod jej pióra zasługuje na status bestsellera. Arabska krucjata to historia bohaterów, którzy przez przypadek wplątują się w niebezpieczne wydarzenia, ściągając tym samym na siebie kłopoty. Przekonaj się jak naprawdę wygląda życie w krajach arabskich, gdzie rodacy nawzajem utrudniają sobie wspólne egzystowanie. Do czego zostają zmuszani Damasceńczycy? Jak trudne wybory stoją przed nimi? Tanya Valko doskonale ukazuje brutalność prawdziwego życia w kraju, gdzie panuje islamski fundamentalizm. Tutaj miłość może okazać się zdradą, w następstwie sprowadzając na bohatera wiele nieprzyjemnych sytuacji. Jasny i widoczny kontrast pomiędzy bogactwem i ubóstwem oraz trudne wybory, którym muszą sprostać bohaterowie to niesamowicie trafne odzwierciedlenie tego, jak wygląda prawdziwa sytuacja zwykłych mieszkańców arabskich krajów. Tych, którzy nie chcą angażować się w wojny, ani opowiadać się po żadnej ze stron.

Sięgając po Arabską krucjatę możecie być pewni, że zetkniecie się na niesamowicie emocjonującą historią, pełną przygód i miłosnych rozterek. Tanya Valko, dzięki swojemu doświadczeniu, po raz kolejny na ręce czytelnika składa powieść, która porwie najbardziej wymagającego czytelnika.

Przeczytaj także