Anioł z Auschwitz – powieść historyczna

Anioł z Auschwitz - kup na TaniaKsiazka.plAnioł z Auschwitz to książka, która przypadnie do gustu wszystkim wielbicielkom powieści historycznych i wojennych. Poza tym powody do zadowolenia mają także miłośniczki bestsellera pt. Tatuażysta z Auschwitz. Dlaczego? Ponieważ prezentowana dziś historia jest w podobnym stylu. Autor, Eoin Dempsey, ma już na swoim koncie kilka przejmujących pozycji, które stały się międzynarodowymi hitami. Teraz udowadnia, że jego sukces nie jest kwestią przypadku. Jeśli zatem poszukujecie powieści historycznej, która wciąga i na długo pozostaje w sercu czytelniczek, koniecznie sięgnijcie po prezentowany dziś tytuł. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Anioł z Auschwitz – przejmująca opowieść o miłości i walce o życie

Christophera i Rebekki nic nie mogło rozdzielić. Ani wyrodni rodzice dziewczyny, ani jej narzeczony, z którym wróciła do domu po ucieczce do Anglii. Jednak wkrótce do sielankowej wyspy Jersey dociera II wojna światowa. A z tego powodu nazistowscy najeźdźcy, realizując Ostateczne Rozwiązanie Kwestii Żydowskiej swojego Führera, wywożą Rebeccę na kontynent. Poza tym Christopher wraz z rodziną zostaje deportowany do ojczystego kraju, Niemiec. Mężczyzna, w desperackiej próbie ratowania ukochanej, zgłasza się na ochotnika do szeregów SS. W związku z tym rozpoczyna służbę w Auschwitz, gdzie sprawuje nadzór nad pieniędzmi skradzionymi ofiarom, które zginęły w komorach gazowych. Bohater, poszukując Rebekki, musi nie tylko ukrywać podwójną tożsamość, ale i walczyć o własną duszę.

W koszmarnym świecie Auschwitz Christopher pilnuje przepływu rzeki splamionych krwią pieniędzy. A dzięki temu staje przed nieoczekiwaną szansą. Czy jednak starczy mu sił i odwagi, by zaakceptować nowy los? Los, który na zawsze może zmienić nie tylko jego życie, ale i wielu innych ludzi?

Prezentowaną dziś książkę pt. Anioł z Auschwitz znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom powieści historycznych i wojennych w stylu bestsellerowego Tatuażysty z Auschwitz. To jedna z tych przejmujących i porywających opowieści o wielkiej miłości i desperackiej walce o przetrwanie. Jeśli poszukujecie historii, które pozostaną z wami na długo po zakończeniu lektury, trafiłyście idealnie. Koniecznie sprawdźcie to same!

Przeczytaj także